امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146222
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۹
تعداد بازدید: 165
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه هفته آینده 26 بهمن‌ماه هر روز در 2 نوبت ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی از روز یکشنبه هفته آینده 26 بهمن‌ماه هر روز در 2 نوبت کاری صبح و عصر تشکیل جلسه علنی می‌دهند.

وکلای ملت قرار است در این نشست‌های علنی لایحه بودجه سال 1394 کل‌کشور را مورد بحث و بررسی قرار دهند  و به تصویب برسانند.

گزارش کمیسیون تلفیق بودجه 94 هفته گذشته برای چاپ و تکثیر تقدیم هیأت رئیسه مجلس شد.

به گزارش فارس، طبق آیین‌نامه داخلی مجلس، در جریان بررسی لوایح بودجه‌های سنواتی مجلس نطق میان دستور و هیچ دستور کار دیگری نحواهد داشت. جلسات خانه ملت نیز به صورت مداوم تا پایان بررسی بودجه ادامه می‌یابد به نحوی که مجلس هر روز به غیر از روزهای جمعه و تعطیلات رسمی نشست علنی خواهد داشت.

همچنین خانه ملتی‌ها رسیدگی به طرح حمایت از احداث، تجهیز، نوسازی و مدیریت مساجد کشور و پیگیری امور نمازخانه‌ها، بررسی طرح اصلاح موادی از قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان و نیز رسیدگی به طرح استفساریه قانون الحاق 2 تبصره به ماده 17 قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریسی و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در وزارت آموزش و پرورش را در دستور کار خود دارند.

بهارستان‌نشینان طرح اصلاح موادی از قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، طرح بازنگری مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و نیز طرح الحاق یک بند به عنوان بند (هـ) به تبصره جزء یک ماده 3 قانون تدوین و تنقیح قوانین و مقررات کشور را هفته آتی مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار