امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۹:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146226
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۱۹
تعداد بازدید: 38
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، حجت‌الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی دقایقی قبل در حاشیه همایش فجر بیداری که در محل سالن ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از مشهد، حجت‌الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی دقایقی قبل در حاشیه همایش فجر بیداری که در محل سالن همایش‌ های آستان قدس رضوی برگزار شد در جمع خبرنگاران در پاسخ به سئوالی در ارتباط با تعلل مراجع قضائی در مورد رسیدگی به پرونده مهدی هاشمی عنوان کرد: بنده در جایگاه دستگاه قضا نیستم اما پرونده‌ای که ما در دولت دهم از سوی وزارت اطلاعات در اختیار قوه‌قضائیه قرار دادیم کامل بود و تمامی موارد اشاره شده در آن دارای سند است.

وی همچنین در پاسخ به سئوالی درباره بیداری اسلامی ایجاد شده در منطقه افزود: امروز در کشورهای منطقه همچون عراق، سوریه، مصر، یمن و شامات توسعه و گسترش بیداری اسلامی را شاهد هستیم.

وزیر اطلاعات دولت دهم خاطرنشان کرد: امروز مقام معظم رهبری، رهبری دنیای اسلام را بر عهده گرفته‌اند و علمای کشورهای مسلمان نیز به این مهم اعتراف دارند.

وی با بیان اینکه بیداری اسلامی در حال ایجاد حرکتی تعاملی در دنیای اسلام است، خاطرنشان کرد: بیداری اسلامی پیراهن یوسف گم‌گشته است که دنیای بشری را بشارت آمدن یوسف می‌دهد البته بیداری اسلامی سیر و تکامل خود را پیدا کرده است و اسلام ناب محمدی همچنان در حال گسترش و نفوذ در کشورهای غربی و حتی اروپایی است.

انتهای پیام/3138/ی20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها