امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146243
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 14
ناصر باغستانی عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره آلودگی هوای

ناصر باغستانی عضو شورای مرکزی جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره آلودگی هوای استان خوزستان گفت: مشکلات ریزگردها در استان خوزستان شاید یک بحث فرامنطقه‌ای بوده و برای برطرف کردن آن به زمان نیاز باشد اما دولت باید پاسخگو باشد و به مردم بگوید چه کارهایی را برای رفع این مشکل انجام داده است.

وی افزود: محیط زیست به عنوان مسئول مستقیم رسیدگی به آلودگی هوا باید برنامه‌‎هایش را برای رفع آلودگی هوای خوزستان اعلام کند و اینطور نباشد که هر وقت ریزگردها و گرد و خاک مردم استان‌های کشور را با مشکل روبرو کرد بگوئیم تلاش می‌کنیم آن را مهار کنیم و وقتی خبری از ریزگردها و گرد و خاک نبود به فکر مهار آن نباشیم.

باغستانی ادامه داد: مهار کردن آلودگی هوا در خوزستان نیاز به برنامه‌ریزی دارد. نیاز است با کشورهای همسایه برای از بین بردن این مشکل همکاری کرد. البته شاید کار سخت باشد ولی باید مسئولان تلاش کنند.

سخنگوی جنبش عدالتخواه دانشجویی در خاتمه اظهار داشت: اگر دولت و مسئولان محیط زیست در رابطه با مشکل آلودگی هوای خوزستان سکوت کند محل اشکال است، آنها باید برنامه‌ریزی مناسبی برای مهار این مشکل داشته باشند و بتوانند توضیح مناسبی به مردم در این رابطه بدهند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها