امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۴:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14625
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۰۸
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این بازیگر 49 ساله سینما بازی در این فیلم را به این دلیل قبول کرده که در آن در نقش کاراکتر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این بازیگر 49 ساله سینما بازی در این فیلم را به این دلیل قبول کرده که در آن در نقش کاراکتر خبیث قصه ظاهر خواهد شد.

ویل گلاک کارگردان نسخه جدید و دوباره سازی شده «آنی» می‌گوید از این که ساندرا بولاک با این پروژه همکاری می‌کند، بسیار خشنود است.

به نوشت سایت موویز، این فیلم‌ساز بسیار مایل بود ساندرا بولاک نقش کاراکتر منفی«آنی» را بازی کند و زمانی که پیشنهاد بازی در این نقش را به او داد، بسیار نگران بود که بولاک دعوت او را رد کند.

ساندرا بولاک در قصه فیلم «آنی» جدید در نقش کاراکتر خانم هانیگان بدطینت و بدجنس بازی خواهد کرد. خانم هانیگان مدیر طماع و پول پرست یتیم‌خانه‌ای است که کاراکتر آنی (شخصیت اصلی قصه) در آن جا زندگی می‌کند.

در نسخه اصلی« آنی» که در سال 1982 به روی پرده سینماها رفت، کارول بونت در نقش کاراکتر خانم هانیگان بدجنس ایفای نقش کرد.

ساندرا بولاک کاراکتر خانم هانیگان را یکی از شخصیت‌های پر قدرتی ارزیابی می‌کند که جای بسیار زیادی برای کار دارد و به بازیگر این نقش امکان ارائه یک بازی بسیار خوب را می‌دهد.

بولاک در طول دو دهه بازی در فیلم‌های مختلف سینمایی، همیشه در نقش کاراکترهای مثبت بازی کرده و تا به حال در یک نقش منفی ظاهر نشده است.

نقش اصلی «آنی» جدید را کوانژان والیس بازیگر ده ساله سیاه پوست سینما بازی می‌کند. او برای بازی در «هیولاهای دنیای وحش جنوب» نامزد دریافت جایزه اسکار بهترین بازیگر زن شد و لقب جوانترین بازیگر زن سینما را گرفت که نامزد دریافت این جایزه شده است.

این بازیگر ده ساله در «آنی» در نقش یک دختر یتیم ده ساله به نام آنی بازی خواهد کرد که درگیر یک سری ماجراجویی‌ هیجان انگیز خانوادگی و اجتماعی می‌شود. 

جمی فوکس بازیگر اسکار گرفته سینما در این فیلم در نقش بنجامین استاکز ظاهر می‌شود که آدمی خوش بین است و به آنی کمک خیلی زیادی می‌کند.

کلید فیلم‌برداری نسخه دوباره سازی شده و جدید«آنی» اوایل فصل پائیز زده می‌شود. ویل گلاک این فیلم را بر اساس فیلم‌نامه‌ای از اما تامپس (بازیگر سرشناس سینمای انگلستان) و آیلین براش مک کنا کارگردانی خواهد کرد. خود اما تامپسن در فیلم بازی نخواهد داشت.

ویل اسمیت بازیگر سیاه پوست سینما«آنی» جدید را در شرکت فیلم‌سازی خود تهیه می‌کند و جالب است که دختر و پسر نوجوان او در آن به عنوان بازیگر حضور ندارند

ساندرا بولاک که سال 2004 اسکار بهترین بازیگر زن را برای درام اجتماعی «تصادف» گرفت، کمدی پلیسی «هیت» را در کنار ملیسا مک کارتی آماده نمایش دارد. پل فیک کارگردان این فیلم است.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها