امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146251
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 14
پرویز سروری عضو شورای اسلامی شهر تهران و نمانیده سابق مردم تهران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با ...

پرویز سروری عضو شورای اسلامی شهر تهران و نمانیده سابق مردم تهران در مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به وضعیت ریزگردها در استان خوزستان اظهار داشت: آن روزی که خانم ابتکار طرح بنزین وارداتی را مطرح کرد و آن را به آلودگی هوا گره زد بنده همان روز اعلام کردم ممکن است در پس این اقدام به تولید داخلی ضربه بزند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران طرح موضوعات حاشیه‌ای و عدم پرداختن به موضوعات اصلی را از ویژگی‌های سازمان حفاظت از محیط زیست عنوان کرد و گفت: ما از وزیر بهداشت تشکر می‌کنیم چرا که حضور وی در خوزستان التیام‌بخش بود اما این یک برخورد مسکنی است.

وی با بیان اینکه دولت و سازمان محیط زیست باید برای ریزگردها علاجی پیدا کرده و راهکار ارائه دهند، گفت:‌ نزدیک به دو سال از عمر دولت جدید و شعارهای پرطمطراق خانم ابتکار می‌گذرد اما ما شاهد بدتر شدن آلودگی هوای تهران و همچنین وضعیت ریزگردها هستیم و این ناشی از ناکارآمدی سازمان حفاظت از محیط زیست است.

سروری با تأکید بر اینکه دولت باید رویکرد خود را در این تغییر دهد، یادآور شد: این مسئله امکان‌پذیر نیست مگر اینکه تغییرات جدی در سیاست‌ها و مدیریت سازمان محیط زیست ایجاد شود.

عضو شورای اسلامی شهر تهران مردم خوزستان را مردمی دانست که سال‌ها زیر موشک‌های صدام بوده و بیشترین سختی‌‌ها در دفاع بر دوش آنها بوده است و گفت: عادلانه نیست پس از جنگ هم دچار این سختی‌‌ها باشند هر چند که باید به غیرت آنها آفرین گفت که در اوج آلودگی هوا برای دفاع از انقلاب به خیابان می‌آیند.

وی در پایان تأکید کرد: نه در دولت گذشته و نه در دولت فعلی شاهد برخورد منسجمی با مسئله ریزگردها نبوده‌ایمف امیدواریم با حکم نافذ مقام معظم رهبری شاهد برخورد جدی‌تر دولت در این زمینه باشیم هر چند امیدی به حل این مشکل از سوی سازمان محیط زیست دیده نمی‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار