امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۷:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146259
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 22
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با هدف استفاده صحیح از بازی‌های رایانه‌ای، تفاهم‌نامه‌ای به ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با هدف استفاده صحیح از بازی‌های رایانه‌ای، تفاهم‌نامه‌ای به امضای حمیدرضا کفاش معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش و ذبیح الله فیض آبادی به نمایندگی از بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای رسید.

در این تفاهم‌نامه آمده است: به منظور همسویی و هم‌افزایی در جهت تولید، معرفی و استفاده صحیح از تولیدات فاخر در زمینه بازی‌های رایانه‌ای، تفاهم‌نامه همکاری معاونت پرورشی و فرهنگی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای منعقد شد.

توسعه فرهنگ صحیح استفاده از بازی‌های رایانه‌ای بین دانش‌آموزان، هدایت و نظارت بر تولیدات و محصولات بازی‌های رایانه‌ای ویژه مدارس، نیازسنجی و آسیب‌شناسی بازی‌های رایانه‌ای به منظور اتخاذ تصمیمات مدیریتی و توسعه و تبلیغ فرهنگ استفاده از تولیدات ایرانی ـ اسلامی بین دانش‌آموزان بخشی از اهداف این تفاهم‌نامه است.

محورهای فعالیت این تفاهم‌نامه همکاری در جهت نشر و توزیع بازی‌های فاخر ایرانی در مدارس، همکاری و مشارکت در برگزاری مسابقات رایانه‌ای بین مدارس، برپایی نمایشگاه عرضه تولیدات بازی‌های رایانه‌ای در مدارس، ساخت بازی‌های آموزش محور ویژه دانش‌آموزان و برگزاری دوره‌های آموزشی ـ توجیهی ویژه مربیان منتخب سراسر کشور است.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها