امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146267
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 22
فاطمه دانشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اینکه در سال 93 شورای شهر تهران ورود جدی به مسائل ...

فاطمه دانشور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به اینکه در سال 93 شورای شهر تهران ورود جدی به مسائل اجتماعی و به ویژه آسیب‌هایی که کودکان را تهدید می‌کند داشته است، اظهار داشت: در این زمینه طرح‌ها و لوایح خوبی در حال بررسی بوده یا به تصویب رسیده است.

وی تصریح کرد: مدیریت شهری در دوره جدید توجه ویژه‌ای به موضوع کودکان کار و خیابانی داشته است و در این زمینه تلاش می‌شود مشکلات این کودکان کاهش پیدا کند.

رئیس کمیته اجتماعی شورای شهر تهران با اشاره به فراهم شدن فضاهای آموزشی برای کودکان کار و خیابانی گفت: در این زمینه از ظرفیت‌های NGO ها و سازمان‌های غیردولتی استفاده شده است و در سال جاری کانکس‌هایی برای این موضوع پیش‌بینی شد.

وی با بیان اینکه کانکس‌های اشاره شده خدمات مختلفی را در حوزه‌های فرهنگی، مشاوره‌ای و تحصیلی به کودکان ارائه می‌کنند، گفت: باید بتوانیم تعداد این کانکس‌ها را در سطح شهر افزایش دهیم.

دانشور با اشاره به راه‌اندازی و افتتاح سامانه سراهای ویژه کودکان کار و خیابانی در سطح شهر تهرا،ن گفت: برای این امر مهم نیاز به اعتبار ویژه‌ای هستیم اما متأسفانه در سال جاری اعتبارات لازم در این بخش تأمین نشده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها