امروز : سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - 2020 December 1
۰۵:۲۴
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1463
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۵
تعداد بازدید: 282
علی حاجیلو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه گفت: وجود جنگ تحمیلی و تحریم‌های اخیر علیه ایران برای ما فرصتی بود که در راه خودکفایی پیش ...

علی حاجیلو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه گفت: وجود جنگ تحمیلی و تحریم‌های اخیر علیه ایران برای ما فرصتی بود که در راه خودکفایی پیش برویم.

وی با بیان اینکه تحریم‌ها موجب بازسازی تجهیزات نظامی شده، ادامه داد: خروج مستشاران نظامی از ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به علت عدم آشنایی سریازان ارتش با تجهیزات نظامی موجب شد که ارتش ما به یک ارتش مصرفی تبدیل شود. 

حاجیلو تحریم علیه ایران را عاملی در راستای رسیدن به خودباوری در متخصصان نظامی جمهوری اسلامی دانست و افزود: وجود تحریم‌ها موجب موفقیت در ساخت تجهیزات نظامی شد.

به گفته حاجیلو، تولید تانک، ناو، ناوچه، انواع زیردریایی و سیستم‌های پدافند نشان از ظرفیت بالای ارتش جمهوری اسلامی است.

حاجیلو با اشاره به اینکه امنیت امروز ایران در سایه خون شهدا و ایثارگران است، افزود: سربازان آموزش‌دیده ارتش ایران با جان ‌و دل آماده جانفشانی برای دفاع از میهن و رهبر انقلاب اسلامی هستند.

فرمانده‌ لشگر 81 زرهی کرمانشاه خاطر نشان کرد: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی در مرزهای کشور قاطعانه با اشرار و متجاوزان و قاچاقچیان مقابله می‌کند و بسترساز امنیت در جامعه و مرزهای ایران است.

وی در پایان گفت: چشمان تیزبین پدافند هوایی هرگونه حرکت را شناسایی و کنترل می‌کند.
انتهای پیام/2700/ش30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها