امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۴:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146310
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 13
«عصام جلال»، عضو هیأت عالی حزب «کنفرانس» مصر در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در قاهره تاکید ...

«عصام جلال»، عضو هیأت عالی حزب «کنفرانس» مصر در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در قاهره تاکید کرد که سفر & laquo;ولادیمیر پوتین»، رئیس جمهوری روسیه به قاهره و موفقیت بودن این سفر بیانگر اهمیت نقش سیاسی و نظامی و اقتصادی مصر در مرحله آینده در منطقه است.
جلال ادامه داد:‌ کمک‌ها و همکاری مسکو با قاهره طی مرحله آینده کمک بزرگی به مصر خواهد کرد تا موفقیت‌های جدیدی بدست آورد.

عضو هیأت عالی حزب «کنفرانس» مصر توضیح داد که مصر نیازمند تجدید نظر در روابط خارجی خود به ویژه پس از تباه کردن دهه‌های پیشین در این حوزه است و این امر بالطبع بر قدرت اقتصادی و اجتماعی و معنوی این کشور خواهد افزود.

جلال با تاکید بر اینکه مصر در راه درست گام برمی‌دارد و نقشه راه ارائه شده با قدرت مردم به پایان راه خواهد رسید، از اینکه مبادلات تجاری مصر و روسیه به جای دلار با پوند مصری صورت گیرد، استقبال و تصریح کرد که منافع و سودهای این تصمیم در کوتاه مدت و بلند مدت خود را نمایان خواهد کرد.

در این راستا شماری از احزاب و جنبش‌های سیاسی مصر از همکاری این کشور با روسیه بخصوص در حوزه‌های اقتصاد و نظامی و احداث رآکتور هسته‌ای برای اهداف مسالمت آمیز استقبال کرد.

انتهای پیام/ز

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها