امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146313
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 131
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، مارتین کولهون که فیلمنامه فیلم را نوشته، از سوی تهیه کنندگان آن دعوت به کارگردانی «بریمستون» هم شده ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، مارتین کولهون که فیلمنامه فیلم را نوشته، از سوی تهیه کنندگان آن دعوت به کارگردانی «بریمستون» هم شده است.

واسیکوسکا در داستان فیلم، در نقش جوانی به نام لیز بازی می کند. او در حال فرار از گذشته سخت و مرموز خود است و باید با یک کاراکتر بدطینت مقابله کند.

نقش این مرد بدطینت را گای پیرس بازی خواهد کرد. وی از بازی در نقش یک کاراکتر سیاه در این فیلم، اظهار خوشحالی کرده و می گوید جای کار زیادی برای ارائه یک نقش خوب دارد.

رابرت پاتینستن هم در این وسترن دلهره آور بازی خواهد کرد. اما هنوز اطلاعی از نقش وی در این فیلم در دست نیست. او با بازی در مجموعه فیلم «گرگ و میش» به صورت یک بازیگر مطرح درآمد.

کار فیلم برداری فیلم ماه مه امسال در لوکیشن های مختلف مرز مکزیک شروع می شود. تابستان سال 2016 به عنوان زمان نمایش عمومی این وسترن دلهره آور تعیین شده است.

گای پیرس آخرین بار در کنار رابرت پاتینسن در فیلم «راور» به دیدار تماشاگران آمد او درام اجتماعی «نتیجه ها» را هم آماده نمایش عمومی دارد.

وی می گوید:« وسترن یکی از آن ژانرهای فراموش شده است که نیازمند بازنگری است. این وظیفه فیلم سازان است که تعداد بیشتری فیلم وسترن بسازند و تماشاگران را به آن دنیای زیبا برگردانند.»

مارتین کولهون کارگردان «بریمستون» هم می گوید موفقیت مالی و انتقادی چند فیلم وسترن سال های اخیر صنعت سینما، او را مشتاق کارگردانی یک وسترن تازه کرده است.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها