امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146314
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، روز 22 بهمن تجلی حضور همه ملت ایران در کنار هم برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی است. در حضور با شکوه ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، روز 22 بهمن تجلی حضور همه ملت ایران در کنار هم برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی است. در حضور با شکوه دیروز که همه آمده بودند، شاعران جوان سراسر کشور مان که این روزها در قالب اردوی آموزشی شعر جوان انقلاب اسلامی (آفتابگردان‌ها) در تهران به سر می‌برند، همگام با همه‌ی آحاد ملت ایران در راهپیمایی شکوهمند روز پیروزی انقلاب اسلامی در تهران شرکت کردند.

 

در این راهپیمایی، شاعرانی چون علی محمد مودب، مدیرعامل موسسه‌ی فرهنگی هنری شهرستان ادب، محمدرضا طهماسبی شاعر مجموعه‌ی واژگان واژگون و نامزد کتاب سال جمهوری اسلامی، میلاد عرفانپور مدیر دفتر شعر موسسه‌ی شهرستان ادب و محمدحسین نعمتی شاعران جوان‌تر را همراهی کردند.

لازم به ذکر است اردوی آموزشی شعر جوان انقلاب اسلامی همزمان با دهه‌ی مبارک فجر با هدف تربیت نسل جدید شاعران انقلاب اسلامی آغاز شده و تا شنبه 25 بهمن‌ماه در سازمان پژوهش‌های علمی و صنعتی ایران واقع در احمدآباد مستوفی ادامه دارد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها