امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۰۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146322
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۳۰
تعداد بازدید: 151
مرتضی رئیسی، معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و با اشاره به اینکه یکی از ...

مرتضی رئیسی، معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و با اشاره به اینکه یکی از ایمن& zwnj;ترین سیستم‌های گرمایشی مدارس بخاری‌های تابشی است، اظهار داشت: بخاری‌های تابشی در مدارسی که دسترسی به گاز وجود ندارد و لوله کشی گاز ندارد، نصب می‌شود.

وی افزود: در حال نصب پکیج و رادیاتور در مدارس هستیم و این کار به مرور در حال انجام است، اما شرط انجام این کار وجود گازکشی در مدارس شهرها و روستاها است.

رئیسی تأکید کرد: در جایی که گازکشی نداشته باشد امکان نصب رادیاتور و پکیج نیز وجود ندارد و در این شرایط از بخاری‌های برقی تابشی استفاده می‌کنیم.

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «آیا دستورالعمل خاصی برای استفاده از بخاری‌های نفتی به مدارس ارسال شده است؟»، خاطرنشان کرد: بله، دستورالعمل وجود دارد.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور افزود: در این دستورالعمل آمده است که بخاری باید استاندارد باشد و در بعضی مناطق که تعداد کلاس‌های درس قابل توجه است از موتورخانه و رادیاتور با مشعل گازوئیلی استفاده می‌کنیم که این کار به مرور انجام می‌شود.

وی در خصوص اینکه سیستم گرمایشی مطلوب مدارس از نظرمان پکیج و رادیاتور است، گفت: حال این پکیج و رادیاتور چه با گاز کار کند و چه با گازوئیل به عنوان سیستم گرمایشی مطلوبمان است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها