امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۹:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146336
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 178
بە گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از کردپرس، کوسرت رسول علی معاون اول دبیرکل اتحادیە میهنی کردستان بە مناسبت سی و ششمین سالگرد ...

بە گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از کردپرس، کوسرت رسول علی معاون اول دبیرکل اتحادیە میهنی کردستان بە مناسبت سی و ششمین سالگرد انقلاب

شکوهمند اسلامی در پیام‌های جداگانە خطاب به رهبر معظم انقلاب، رئیس‌جمهور و رئیس مجلس شورای اسلامی سالگرد پیروزی انقلاب را تبریک گفت.

متن پیام کوسرت رسول علی معاون اول دبیرکل اتحادیە میهنی کردستان خطاب بە مقام معظم رهبری به شرح زیر است:

محضر مبارک حضرت آیت‌الله سید علی خامنه‌ای

مقام معظم رهبری انقلاب اسلامی ایران

از طرف خود و رهبری اتحادیە میهنی کردستان، سی و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را به محضر مبارک حضرتعالی و همە ملت ایران تبریک عرض می‌کنم. این انقلاب به رهبری امام امت اسلامی، آیت الله خمینی (ره) نقطه پایانی بر سیستم فاسد و دیکتاتور شاهنشاهی بود و تبدیل بە منبعی الهام بخش برای ملت‌های آزادیخواە منطقە و در این میان مردم کُرد شد.

حضرت آیت‌الله سید علی خامنه‌ای، مردم کرد در کردستان عراق طی 36 سالی کە از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران می‌گذرد در قیام‌ها و قربانی‌هایی کە برای حفظ موجودیت و دستیابی بە آزادی تقدیم کردە، از همان آغاز جنبش نوین خلقمان تحت رهبری اتحادیە میهنی کردستان و کمک بە نیروهای پیشمرگ و پناە دادن بە آوارگان کُرد و گشودن مرزها بە روی هزاران کُرد کردستان عراق کە از ظلم و ستم صدام حسین فرار کردە بودند، خود را مدیون جمهوری اسلامی ایران می‌داند. شما همچنین عامل اصلی سقوط این رژیم ظالم و سفاک و نجات ملت عراق بودید.

از بدو تاسیس حکومت اقلیم کردستان نیز جمهوری اسلامی ایران همکاری‌های دوستانە و دلسوزانەای با این حکومت داشتە و روابط دیپلماتیک، سیاسی و بازرگانی فی مابین نیز شاهد گسترش روزافزون بودە است.

جمهوری اسلامی ایران همچنین در مقاومت مردم ستمدیدە ما در برابر درندەترین دشمن اسلام و انسانیت کە وحشی گری‌هایش با نام مقدس اسلام انجام می‌شود و همە معیارهای انسانی و ارزش‌های دینی را پایمال کردە است و وحشیانەترین شیوەهای قتل و ویرانگری را در پیش گرفتە، همچون وظیفەای انسانی و دینی حامی و همکار عراق و برادران کُردش می‌باشد و اطمینان داریم کە در این جنگ با همکاری و کمک‌های جمهوری اسلامی ایران بر تروریست‌های داعش پیروز خواهیم شد.

بە همین دلیل لازم می‌دانم در سالگرد ظهور این انقلاب بزرگ، بە حضرتعالی تبریک گفتە و امیدوارم همکاری و پشتیبانی‌هایتان از مردم کردستان و ملل منطقە بیشتر شدە و روابط فیمابین گستردە و مستحکم‌تر شود.

با تقدیم احترامات فراوان

کوسرت رسول علی

معاون اول دبیرکل اتحادیە میهنی کردستان

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار