امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146357
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 101
ابراهیم آقامحمدی عضو کمیسیون امنیت ملی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص کشته شدن سه دانشجوی ...

ابراهیم آقامحمدی عضو کمیسیون امنیت ملی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در خصوص کشته شدن سه دانشجوی مسلمان در آمریکا و عدم واکنش مقامات و رسانه‌های غربی نسبت به این جنایت گفت: سردمداران غرب نسبت به دین اسلام کینه دارند و قضیه شارلی ابدو نیز نشان داد که اینگونه اقدامات کار خود غربی‌هاست.

وی افزود: وقتی نخست‌وزیر فرانسه کاریکاتور موهن علیه پیامبر را در دست می‌گیرد و کل رسانه‌های غرب آن را پوشش می‌دهند، همه تلاش می‌کنند تا مسلمانان را تروریست نشان دهند و اسلام را هدف قرار دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی با بیان اینکه 3 جوان مسلمان به دلیل اعتقاداتشان بوسیله افراطی‌ها کشته می‌شوند، یادآور شد: این نیز در راستای همان سیاست‌ اسلام ستیزی است که می‌بینیم سکوت رسانه‌ای در غرب حکمفرما می‌شود و بر خلاف واقعه شارلی ابدو نه تجمعی صورت می‌گیرد و نه رسانه‌های غربی این موضوع را کاری نژادپرستانه و ضد بشر جلوه می‌دهند. 

آقامحمدی این موضوع را محک خوبی دانست برای ادعای مبارزه با تروریسم و دفاع از حقوق بشر که از سوی غربی‌ها عنوان می‌شود و یادآور شد: آنها فقط زمانی واکنش نشان می‌دهند که منافعشان ایجاب کند وگرنه اگر از سوی افراد و مجامع خودشان جنایتی رخ دهد، واکنشی نشان نمی‌دهند.

وی ادامه داد: این موضوع نشان می‌دهد که معیارهای غرب در بحث حقوق بشر دوگانه است. جایی کشتن بد است که غربی‌ها هستند اما اگر سایر افراد کشته شوند، ایرادی ندارد. حقوق بشر تنها زمانی ارزش دارد که حقوق غربی‌ها را تأمین کند و بشری از جنس خودشان بشر است و سایر افراد بشر قابل دفاع نیستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها