امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۷:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146362
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 205
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مسعود بصیری با انتقاد شدید از رسانه های غربی در خصوص شهدای دانشگاه چپل هیل آمریکا گفت: از نظر غربی ها، ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، مسعود بصیری با انتقاد شدید از رسانه های غربی در خصوص شهدای دانشگاه چپل هیل آمریکا گفت: از نظر غربی ها، مسلمانان فقط وقتی ارزش خبری دارند که شلیک کننده گلوله باشند، اما وقتی هر کدام از آنها توسط افراطیون به شهادت می رسند سکوت مرگبار رسانه های غربی آغاز می شود.

مسئول سازمان بسیج رسانه اظهار داشت: چند هفته قبل به دلیل کشته شدن کارکنان نشریه موهن شارلی ابدو رسانه‌های غربی فریاد وا انسانا سردادند و دولت فرانسه 50 مقام ارشد کشورهای مختلف را در یک راهپیمایی شرکت داد اما اکنون که 3 مسلمان بی گناه توسط یک نژادپرست به شهادت می‌رسند، در غرب کسی بیدار نیست.

وی که در جمع برخی اصحاب رسانه استان البرز سخن می‌گفت ادامه داد: متأسفانه جهان غرب توسط همین رسانه‌ها اداره می شود و افکار عمومی آنها جزو مظلوم ترین افکار عمومی تاریخ هستند چرا که ظلم آشکار دریافت اطلاعات غلط را تحمل می‌کنند و از همه بدتر آنکه در بسیاری مواقع متوجه این دروغ بزرگ هم نیستند.

بصیری با بیان اینکه وظیفه رسانه‌های انقلابی و مستقل جهان امروز بیش از هر زمان دیگر است افزود: ما به یک انقلاب بزرگ رسانه‌ای در جهان اسلام نیازمندیم و برای اینکه صدای مظلومیت مسلمانان جهان شنیده شود، باید قله‌های نفوذ در افکارعمومی قطع کنیم. امروز صدای ما انعکاس لازم را ندارد، هنوز غرب دست برتر حوزه رسانه را دراختیار دارد.

وی گفت: حقیقت اسلام قابل شنیدن است و به راحتی می‌توان با مردم دنیا صحبت کرد و مخاطبان میلیونی و میلیاردی به دست آورد، لذا باید از تمام توان خود برای رسیدن به این هدف بهره ببریم و اولین گام در این عرصه، دوری از پرداختن افراطی به داخل و توجه به موضوعات جهانی است، چرا که متأسفانه هم در کشور ما و هم در کشورهای مسلمان توجه به بازی‌های سیاسی داخلی بیش از توجه به موضوعات مهم مسلمانان و مظلومان جهان است و اتفاقاً این همان خواست دشمن است، به این معنی که ما در اقتصاد نگاه به بیرون داشته باشیم و در رسانه‌ها به خودمان مشغول باشیم، یا اینکه به موضوعات پیش پا افتاده توجه کرده و از نگاه عمیق دوری کنیم.

مسئول سازمان بسیج رسانه تصریح کرد: امروز یکی از مهمترین موضوعات جهان اسلام، رساندن صدای مظلومیت سه شهید چپل‌هیل آمریکا به بشریت است. همه ما باید این ظلم مضاعف از سوی رسانه‌ها را فریاد بزنیم و اجازه ندهیم خون این شهدا در فضای مرگبار رسانه‌های غرب پایمال شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها