امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146363
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۲۰
تعداد بازدید: 110
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در ادامه هفته بیستم لیگ برتر فوتبال پرسپولیس از ساعت 15 در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد به مصاف تیم پدیده ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در ادامه هفته بیستم لیگ برتر فوتبال پرسپولیس از ساعت 15 در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد به مصاف تیم پدیده رفت که بازی با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید تا نوار باخت‌های متوالی سرخپوشان تهرانی در مشهد و مقابل تیم پدیده قطع شود.
پرسپولیس بازی را هجومی آغاز کرد و حملات زیادی در 10 دقیقه اول مسابقه روی دروازه پدیده ترتیب داد.
در دقیقه 11 توپ ارسالی روی دروازه پرسپولیس را محمد غلامی از داخل محوطه جریمه با یک شوت به کنار دروازه کوبید.
در دقیقه 19 ارسال میلاد غریبی از فاصله دور روی دروازه‌ پرسپولیس تبدیل به یک موقعیت گل شد که سوشا مکانی با یک واکنش خوب توپ را به کرنر فرستاد.
در دقیقه 20 بابک حاتمی پا به توپ وارد محوطه جریمه پدیده شد و شوت او با اختلاف از کنار دروازه پدیده به بیرون رفت.
در دقیقه 25 ارسال امید عالیشاه از راست در محوطه جریمه به مهدی طارمی رسید که ضربه او به بیرون رفت.
در دقیقه 22 محمد مهدی نظری از پشت محوطه جریمه پرسپولیس با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.
در دقیقه 28 ارسال مستقیم بازیکنان پدیده روی دروازه پرسپولیس خطر ساز شد و سوشا مکانی توپ را در دو مرحله مهار کرد اما بنگر و اومانیا باهم برخورد کردند که برای لحظاتی اومانیا مدافع کاستاریکایی پرسپولیس مصدوم شد.
در دقیقه 32 محسن بنگر مدافع پرسپولیس با محمد غلامی مهاجم پرسپولیس درگیری لفظی پیدا کردند که داور بین دو بازیکن میانجیگری کرد.
در دقیقه 39 ارسال زمینی هادی نوروزی روی دروازه پدیده تبدیل به یک موقعیت گلزنی برای پرسپولیس شد ولی امید عالیشاه نتوانست از این فرصت استفاده کند.
در دقیقه 41 شوت گابریل بازیکن پرسپولیس را مجتبی روشنگر دروازه‌بان پدیده مهار کرد.
در دقیقه 43 پدیده پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب یک ضربه کاشته شد که این ضربه را رضا حقیقی زد که توپ با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.
در دقیقه 45+1 پرسپولیس پشت محوطه جریمه پدیده صاحب یک ضربه کاشته شد که گابریل ضربه کاشته را زد که توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه پدیده به بیرون رفت.
در دقیقه 51 شوت بازیکنان پدیده با اختلاف کمی از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.
در دقیقه 56 بازیکنان پرسپولیس چند مرتبه روی دروازه پدیده توپ را ارسال کرد ودر نهایت توپ به امید عالیشاه رسید که شوت او با اختلاف کمی از کنار دروازه پدیده به بیرون رفت.
در دقیقه 58  محمدمهدی نظری بازیکن پدیده با عبور از علیرضا نورمحمدی مدافع پرسپولیس موقعیت گلزنی ایجاد کرد.
در دقیقه 59 ضربه کرنر پدیده روی سر یونس شاکری فرود آمد که ضربه او با اختلاف کمی از کنار دروازه  پرسپولیس به بیرون رفت.
در دقیقه 65 شوت مسعود نظرزاده از پشت محوطه جریمه پرسپولیس با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.
در دقیقه 73 پرسپولیس بعد از چند حمله صاحب یک موقعیت گلزنی خوب شد و ضربه سر مهدی‌ طارمی با اختلاف کمی از کنار دروازه پدیده به بیرون رفت.
گل: در دقیقه 75 ارسال هادی نوروزی درون محوطه جریمه روی سر امید عالیشاه فرود آمد و او هم با یک ضربه سر دقیق گل پرسپولیس را به ثمر رساند.
بعد از گل پرسپولیس بازهم چند حمله انجام داد.
در دقیقه 88 ضربه سر بازیکن پدیده به تیرک دروازه پرسپولیس برخورد کرد و بهترین فرصت گلزنی پدیده از دست رفت.
بعد از گل
علیرضا فغانی داور مسابقه به محسن بنگر، سوشا مکانی و محمد نوری از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.
پرسپولیس پیش از این مسابقه 4 شکست در لیگ برتر و یک باخت در جام حذفی داشت و این برد بعد از 5 باخت متوالی سرخپوشان بود و اولین 3 امتیاز این تیم در نیم فصل دوم مقابل پدیده( شهری رویایی) به دست آمد. پرسپولیس با این برد 25 امتیازی شد و با یک پله صعود به رده نهم رسید.
پدیده هم با 24 به رده دهم سقوط کرد.
 
ترکیب پدیده:
مجتبی روشنگر، محمد صلصالی، سعید قزل، رضا ناصحی، مسعود نظرزاده، رضا حقیقی، میلاد غرییبی( از دقیقه 86 محمدحسین رجب‌زاده)، محمدمهدی نظری، یونس شاکری( از دقیقه 81 مهدی خیری)، محمد غلامی( از دقیقه 63 زوران کنزویچ)، بهادر نسیم‌اف
سرمربی: علیرضا مرزبان
ترکیب پرسپولیس:
سوشا مکانی، محسن بنگر، مایکل اومانیا، رضا نورمحمدی، بابک حاتمی، احمد نورالهی، محمد نوری، برناندو گابریل( از دقیقه 90 مهرداد کفشگری)، امید عالیشاه، مهدی طارمی( از دقیقه 82 علی علیپور) و هادی نوروزی
سرمربی: حمید درخشان
انتهای پیام/خ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها