امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۳:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146377
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۲:۳۹
تعداد بازدید: 232
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس قبلی «سازمان اطلاعات دفاعی» آمریکا که سال گذشته از دولت باراک ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس قبلی «سازمان اطلاعات دفاعی» آمریکا که سال گذشته از دولت باراک اوباما رئیس& zwnj;جمهور آمریکا کناره‌گیری کرد، از رویکرد واشنگتن در مقابله با گروه تروریستی داعش انتقاد کرده است.

به نوشته پایگاه خبری دیلی‌بیست ژنرال «مایکل فلین» که روز جمعه در «کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان» صحبت می‌کرد، با این ادعا که «افراط‌گرایی اسلامی» طی سال گذشته افزایش یافته، از رویکرد دولت اوباما برای مقابله با گروه موسوم به «دولت اسلامی عراق و شامات» یا داعش انتقاد کرده است.

 آقای «فلین» سال گذشته از سمتش در دولت اوباما استعفا کرده بود و دیلی‌بیست بیانیه روز جمعه وی را به منزله انتشار بخشی از نومیدی‌های منجر به کناره‌گیری وی قلمداد کرده است.

رئیس سابق سازمات اطلاعات دفاعی آمریکا در بخشی از نشست سنا گفت: «برخی هستند که معتقدند اسلام‌گرایان تهدیدی علیه موجودیت ما نیستند، بنابراین می‌توان با آنها همانند مجرم برخورد کرد. من ضمن احترام، به شدت با این عقیده مخالفم.»

وی در بخش دیگری از این بیانیه خواستار اقداماتی همانند جنگ جهانی دوم یا دوران جنگ سرد برای مقابله با گروه تروریستی داعش شد.

آقای فلین در بخش دیگری از این بیانیه از کنگره امریکا خواستار مجوز استفاده از نیروی نظامی برای مقابله با گروه تروریستی داعش شده است.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها