امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146378
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۲:۳۹
تعداد بازدید: 189
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، انفجار یک دستگاه خودرو بمبگذاری شده در نزدیکی مسجد «فاطمه» در منطقه «

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، انفجار یک دستگاه خودرو بمبگذاری شده در نزدیکی مسجد «فاطمه» در منطقه « حرنه غربی» در ریف دمشق 3 کشته در پی داشت.

این درحالی است که عملیات ارتش سوریه و نیروهای دفاع مردمی این کشور در مثلث ریف‌های درعا – قنیطره – دمشق در حالی ادامه یافت که این نیروها امروز (جمعه) دامنه عملیات‌های خود را توسعه دادند تا شامل محورهای جدید شود.

براساس جدیدترین گزارش‌های میدانی رسیده از جنوب سوریه، مناطق اطراف دو شهرک «جمرین» و «داعل» در ریف درعا شاهد درگیری‌هایی بین نیروهای ارتش سوریه با عناصر مسلح بود و نیروهای هوایی و توپخانه ارتش سوریه مواضع و تجمعات گروه‌های تروریستی در این دو شهرک و مناطق ارتباطی بین شهرک جمرین و شهر «بصری الشام» را گلوله باران کردند.

این درحالی است که از دو منطقه «خربه السلطانه» و شمال شهر «سعسع»، واقع در ریف جنوبی دمشق و همجوار با استان قنیطره درگیری‌هایی بین نیروهای ارتش سوریه با عناصر مسلح درگیر شده و تعدادی از آنها را به قتل رساندند.

در استان درعا نیز نیروی هوایی ارتش سوریه تجمعات گروه‌های مسلح در چندین شهرک این استان را گلوله باران کردند، در حالی‌که دیگر یگان‌های ارتش سوریه به عملیات‌های خود در مناطق مختلف مثلث ریف‌های دمشق و درعا و قنیطره ادامه می‌دهند و طی این عملیات‌ها گروه‌های مسلح تروریستی را در مناطق تل عنتر در شمال کفر شمس در جنوب استان درعا، تل العلاقیة، کفر ناسج، شهرک‌های غصم، درعا البلد، سملین،‌ زمرین، کفر شمس و دیر العدس هدف قرار داده و منهدم کردند.

در غوطه شرقی دمشق شهر «دوما» و تجمعات گروه‌های مسلح اطراف دو شهرک عربین و سبقا و همچنین منطقه «جوبر»،‌ در شرق دمشق در معرض موشک باران ارتش سوریه قرار گرفت، همانگونه که شهر «داریا» در غوطه غربی دمشق نیز شاهد درگیری‌هایی بین نیروهای ارتش سوریه با عناصر مسلح بود.

انتهای پیام/ز

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها