امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۳:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146392
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۲:۴۹
تعداد بازدید: 19
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آویگدور لیبرمن وزیر خارجه رژیم‌صهیونیستی روز گذشته (پنج‌شنبه) در دیدار با ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آویگدور لیبرمن وزیر خارجه رژیم‌صهیونیستی روز گذشته (پنج‌شنبه) در دیدار با « آرسنی پتروویچ یاتسنیوک» نخست وزیر و «ولادیمیر گرویسمن» رئیس پارلمان اوکراین همکاری‌های اقتصادی و تکنولوژیکی میان دو طرف را مورد بحث و بررسی قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری «عاروتص شوع»، لیبرمن و یاتسنیوک در این دیدار ایده ایجاد منطقه آزاد تجاری میان اسرائیل و اوکراین را بررسی کردند. آنها قصد دارند بعد از انتخابات پارلمانی رژیم صهیونیستی در 17 مارس، نشست اقتصادی مشترک نیز برگزار کنند.

در این مطلب آمده، رژیم صهیونیستی و اوکراین اخیرا برنامه سفر میان دو طرف بدون نیاز به ویزا را به اجرا در‌آورده‌اند؛ برنامه‌ای که به گفته لیبرمن و یاتسنیوک تاثیر مثبتی بر توسعه تجارت دوجانبه داشته است.

لیبرمن در دیدار با گروسیمن، رئیس مجلس اوکراین نیز خواستار افزایش ارتباط میان پارلمان‌های اوکراین و رژیم صهیونیستی شد.

وزیر خارجه اسرائیل در این دیدار با اشاره به اینکه 400 هزار یهودی از اوکراین در فلسطین اشغالی زندگی می‌کنند، گفت: «مشکلات شما برای ما آشناست».

آویگدور لیبرمن در ادامه از حمایت رژیم صهیونیستی از اوکراین در عرصه بین‌الملل سخن گفت و خواستار تدوین قوانین جدید برای افزایش همکاری دوجانبه میان این رژیم و اوکراین شد.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها