امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۱۹:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146398
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۲:۴۹
تعداد بازدید: 14
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شیخ «علی سلمان» دبیر کل جمعیت الوفاق بحرین بعد از ظهر جمعه (امروز) در ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شیخ «علی سلمان» دبیر کل جمعیت الوفاق بحرین بعد از ظهر جمعه (امروز) در پیامی از داخل زندان که صفحه رسمی‌اش در شبکه اجتماعی «توئیتر» منتشر شد، سالروز شعله ور شدن انقلاب 14 فوریه را تبریک گفت.

وی با بیان اینکه «چیزی جز زیبایی نیافتم و به فضل خداوند سبحانه و تعالی احساس آرامش قلبی می‌کنم»، خطاب به تظاهرات کنندگان بحرینی که از زمان بازداشت شدنش همه روزه آزادی فوری‌اش را فریاد زده‌اند، گفت: با مواضع شرافتمدانه شما درباره بازداشت شدنم، مرا شرمنده کردید. شما کاری فراتر از امر لازم انجام دادید. بنده به خاطر این مواضع از شما ممنونم.

شیخ سلمان با توصیه به انقلابیون کشورش مبنی بر عدم فراموشی سایر بازداشت شدگان، افزود: خواسته‌ اساسی خود در انتخاب دولت و پارلمان به روش دمواکراتیک و مسالمت آمیز را فراموش نکنید. پارلمانی که نقش قانونگذاری و نظارت را بدون تبعیت از شورای خاصی را بر عهده بگیرد و توسط یک انتخابات دوره‌ای بر اساس برابری انتخاب شود.

دبیر کل جمعیت الوفاق در پایان پیامش به انقلابیون گفت: فعالیت‌های (اعتراض آمیز و انقلابی) خود را ادامه دهید و با مراقبت از خود، به روند مسالمت آمیز این فعالیت‌ها پایبند باشد و از اموال شخصی و عمومی محافظت کنید.

  انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها