امروز : یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 29
۰۴:۳۴
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 1464
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۲:۴۵
تعداد بازدید: 240
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، سردار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حاشیه رژه روز ارتش در جمع ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس، سردار احمد وحیدی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در حاشیه رژه روز ارتش در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت سوریه و احتمال حمله آمریکا به این کشور،‌گفت: فکر می‌کنم که غربی‌ها عاقل‌تر از این باشند که چنین کاری بکنند و نیروهای رسمی را به این کشور اعزام کنند.

وی افزود: اما در این صورت خاورمیانه را در آستانه انفجار قرار می‌دهند و قطعا برنده این کار آنها نخواهند بود.

وحیدی همچنین با اشاره به جنگنده قاهر گفت: تولید جنگده‌های دیگر را در دستور کار داریم و در آینده‌ای نه چندان دور جنگنده آموزشی کوثر را رونمایی خواهیم کرد.

وی ادامه داد: همچنین محصولات دیگری از جمله یک موشک جدید کروز با برد بیشتر نسبت به نمونه‌های قبلی و هواپایه و بمب‌های جدید، زیردریایی و شناور پرنده را در آینده شاهد خواهیم بود.

وزیر دفاع در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص تهدیدات گاه و بیگاه رژیم صهیونیستی گفت:‌اسرائیل کوچک‌تر از آن است که بخواهد در برابر ایران به ایستند و  این حرف‌ها گاها توسط افراد بی‌خرد زده می‌شود که اوج استیصال و درماندگی آنها را می‌رساند.

وحیدی افزود: آمریکایی‌ها نیز خودشان مشکلات فراوانی دارند و کسی در دنیا به این تهدید آنها اهمیتی نمی‌دهد.

وزیر دفاع با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران همچنان مسیر درخشان پیشرفت خود را ادامه می‌دهد، اظهار داشت: به زودی موشک‌های هواپایه و دستاوردهای دریایی و هوایی نیروهای مسلح رونمایی خواهد شد.

وحیدی ادامه داد: آمریکایی‌ها خودشان می‌دانند که تهدید ایران در حد و قواره آنها نیست و این اظهارات را بی‌پایه می‌دانیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها