امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۲۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146406
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۲:۴۹
تعداد بازدید: 56
 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی در مرکز فرهنگی امام حسن ...

 به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان در سخنانی در مرکز فرهنگی امام حسن مجتبی(ع) در بیروت گفت: عملیات مشترک نیروهای مقاومت در قنیطره علیه تروریست‌های النصره نتایج مهمی در سطح منطقه خواهد داشت.

شیخ نعیم قاسم با اشاره به نگرانی صهیونیست‌ها از عملیات نیروهای مقاومت علیه تروریست‌ها در قنیطره تاکید کرد که هدف از عملیات قنیطره مقابله با جبهه النصره و القاعده است و تاکنون تروریست‌ها خسارات زیادی را در این منطقه متحمل شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه مقاومت اثبات کرده که القاعده و داعش و همه تروریست‌هایی را که عاملان صهیونیست‌ها هستند با قدرت شکست می‌دهد، اظهار داشت که ضعف در مقابل تروریست‌ها منجر به رشد آنها خواهد شد چرا که آنها در زمین‌هایی مبارزه می‌کنند که طرفی در مقابلشان نباشد.

از هفته گذشته، رسانه‌ها از آغاز ضد حمله مثلث، ارتش سوریه با کمک نیروهای مقاومت در جبهه‌های جنوبی این کشور_در استان‌های درعا و قنیطره_ خبر دادند که در صورت بازپس‌گیری و پاکسازی کامل، جولان و استان قنیطره، ارتش سوریه و حزب الله لبنان در مرز سرزمن اشغالی و رو در روی نیروهای رژیم صهیونیستی قرار می‌گیرند.

در همین زمینه شبکه دو تلویزیون اسرائیل، گزارش داد که ارتش سوریه و حزب‌الله از سه روز پیش عملیات ویژه‌ای را ضد نیروهای مسلح در جولان، جهت سیطره بر استان قنیطره آغاز کرده‌اند.این وضعیت سؤال مهمی را پیش روی ارتش اسرائیل قرار می‌دهد، اینکه آیا اسرائیل می‌پذیرد تا نیروهای حزب‌الله در مرز جولان مستقر شوند؟

نعیم قاسم در ادامه سخنرانی خود با اشاره به مذاکرات اخیر میان المستقبل و حزب الله، این مذاکرات را خوب و مثبت ارزیابی کرد.

وی اظهار داشت که ما جدیت طرف مقابل را درک کرده ایم و طرفین برای استمرار گفت‌وگوها تصمیم گرفته‌اند. 

انتهای پیام/

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها