امروز : شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 24
۲۲:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146407
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۲:۴۹
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیشکک، در روز جمعه نمازخانه پارلمان قرقیزستان میزبان جمع زیادی از نمایندگان مسلمان مجلس این ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیشکک، در روز جمعه نمازخانه پارلمان قرقیزستان میزبان جمع زیادی از نمایندگان مسلمان مجلس این کشور بود.

در این مراسم معنوی علاوه بر نمایندگان پارلمان قرقیزستان، مشاوران و کارمندان بخش‌های مختلف مجلس حضور داشتند به طوریکه این نمازخانه با ظرفیت حدود 200 نفر، به طور کامل مملو از جمعیت شده بود.

از دیگر نکات مهم این رویداد معنوی حضور برخی مقامات پارلمانی همچون «تارابای ذاکراولو» معاون رئیس مجلس قرقیزستان و جمع زیادی از مسئولین کمیسیون‌های مختلف پارلمان قرقیزستان بود.

حضور پرشور جوانان از دیگر نکات بارز در این گردهمایی معنوی بود که با دقت و اشتیاق خاصی به سخنان امام جمعه گوش فرا می‌دادند.

در این مراسم روحانی که هر هفته برگزار می‌شود، یک نماینده از اداره روحانیت مسلمانان قرقیزستان دعوت شده و برای شرکت‌کنندگان در نماز جمعه در موضوعات مختلف دینی و اعتقادی سخنرانی می‌کند.

در این مراسم امام جمعه در سخنان خود ضمن اشاره به آیات قرآن کریم، در خصوص اهمیت دادن زیاد دین اسلام به پرورش فرزندان براساس اصول اسلامی و دیگر مسائل اخلاقی این دین مبین، سخنرانی کرد.

در پایان این مراسم معنوی، شرکت‌کنندگان نماز جمعه را به امامت امام جماعت به جای آوردند.

گوشه‌هایی از این مراسم معنوی را مشاهده کنید.انتهای پیام/.      

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها