امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۲۱:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146409
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۲:۴۹
تعداد بازدید: 10
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک روزنامه آمریکایی روز جمعه گزارش داد نفرات و شرکت‌های تحت تحریم‌های ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک روزنامه آمریکایی روز جمعه گزارش داد نفرات و شرکت‌های تحت تحریم‌های واشنگتن با یک روش ابتکاری باعث شده‌اند شرکت‌های آمریکایی در وضعیت سختی برای اجرای تحریم‌ها قرار بگیرند.

طبق گزارش روزنامه وال‌استریت‌ژورنال، «بوریس روتنبرگ» و «آرکادی روتنبرگ»، تاجران نزدیک به «ولادیمیر پوتین»، رئیس‌جمهور روسیه که هدف تحریم‌های آمریکا قرار گرفته‌اند اموالشان را در ماه‌های اخیر به پسرهایشان فروخته‌اند.  

این دو تاجر تنها بخشی از نفرات تحت تحریم‌های آمریکا هستند که در ماه‌های گذشته اموالشان را به فروش رسانده‌اند؛ اقدامی که تبعیت شرکت‌های آمریکایی از نظام تحریم‌های آمریکا علیه روسیه را دشوارتر می‌کند.

آمریکا از ماه مارس تا کنون ۵۷ موسسه و ۷۴ فرد را در فهرست جدید تحریم‌های روسیه و اوکراین قرار داده است. تحلیل آماری روزنامه وال‌استریت‌ژورنال نشان می‌دهد تعداد زیادی از این افراد  سهام‌های خودشان را به فروش رسانده‌اند.

دولت آمریکا دستورالعملی درباره امکان مبادلات مالی شرکت‌های آمریکایی با موسساتی که سهامداران آن اخیراً هدف تحریم بوده‌اند، فراهم نکرده است.

انتهای پیام/ا.

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار