امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 14642
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۱
تعداد بازدید: 93
مهرداد بذرپاش در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اعلام این مطلب افزود: بدون تردید مطالبه حداکثری در شرایط ...

مهرداد بذرپاش در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اعلام این مطلب افزود: بدون تردید مطالبه حداکثری در شرایط فعلی، بهبود معیشت و اوضاع کسب و کار است که انشاء الله باید در راستای تحقق این فریضه مجاهدت شود. چنین مردمی شایسته خدمت بی شائبه و شبانه روزی هستند. ما خدمتگزاران مردم در مجلس شورای اسلامی اکنون باید تمامی اهتمام خود را به کار ببندیم تا تکلیف خدمتگذاری به این مردم شریف را ادا کنیم.

وی با اشاره به انتخابات سال ۸۸ بیان داشت: علیرغم اینکه چهار سال قبل مشارکت ۸۵ درصدی ملت در انتخابات، به تعبیر مقام معظم رهبری با "ظلم بزرگ" فتنه گران مواجه شد و ملت میوه آن مشارکت بی نظیر را نچیدند؛ اما امیدواریم با حکمفرما شدن منطق و عقلانیت به جای هیجانات سیاسی بر مجموعه تصمیم سازی های دولت، اینبار همه ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثمره این حضور چشم‌نواز را در بهبود وضعیت اقتصادی نشان دهند.

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی افزود: تردیدی نیست بزرگترین آسیب به بهبود وضعیت اقتصادی مردم، اولویت یافتن دغدغه های جناحی و سیاسی است. تجربه دوره های گذشته نشان داده است هرگاه اهداف و مصالح جناحی در اولویت تمرکز و تصمیم گیری های دولتمردان قرار گرفت؛ معیشت مردم پای منافع سیاسیون ذبح گردید.

بذرپاش در ادامه اظهار داشت: یکی از پیام های بزرگ و ارزشمند مشارکت ۷۳ درصدی در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم؛ اثبات حقانیت و صداقت نظام در افکار عمومی داخل و خارج از کشور بود. اکنون دنیا شاهد است ۴ سال پس از ادعای دروغ تقلب توسط فتنه گران، ۷۳ درصد واجدین شرایط در انتخابات شرکت می کنند و این یک معنای عام بیشتر ندارد و آن اعتماد حداکثری مردم ایران به نظام و ساختارهای قانونی آن است. این پیام مهم مردم ایران در عرصه داخلی می تواند رهیافتی به اعمال فصل‌الخطاب قانون در موضوع فتنه و عوامل اصلی آن شود.
 
وی تاکید کرد: در عرصه خارجی نیز مشارکت ۷۳ درصدی پشتوانه محکمی برای تقویت مواضع جمهوری اسلامی ایران خواهد بود. در شرایطی که منطقه متلاطم خاورمیانه هر روز شاهد ایجاد یک بحران امنیتی در گوشه ای از جغرافیای خود است؛ در جمهوری اسلامی ایران مردم در کمال آرامش پای صندوق های رای می‌آیند و ساختار مردم‌سالارانه موجود را مورد تایید قرار می دهند. این اتفاق عیار نظام جمهوری اسلامی را در منطقه خاورمیانه و جهان ارتقا می دهد.
 
بذرپاش در پایان تاکید کرد: نظام اسلامی همانطور که در سالهای ۷۶، ۸۴ و ۸۸ پای رای مردم ایستاد، این بار نیز حافظ و امین رای مردم بود بطوری که آقای روحانی تنها  با ۷ دهم درصد رای بیشتر پیروز انتخابات شد.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار