امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۳:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146434
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
سیدراضی نوری نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به وجود ریزگردها در ...

سیدراضی نوری نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به وجود ریزگردها در استان خوزستان اظهار داشت: حدود دو هفته قبل با خانم ابتکار رئیس سازمان محیط زیست جلسه‌ای را برگزار کردیم و وی قول داد که این موضوع را پیگیری کند و به استان خوزستان سفر کند.

وی با تأکید بر اینکه انتظار داشتیم خانم ابتکار به خوزستان سفر کند، افزود: متأسفانه وی نیامد و این موجب نارضایتی مردم شد؛ مردمی که با وجود این شرایط حضورشان در راهپیمایی بیشتر از سال‌های قبل بود و نشان دادند که در هر شرایطی در کنار انقلاب و رهبری می‌ایستند.

نوری در عین حال به حضور وزیر بهداشت به عنوان نماینده دولت به استان اشاره کرد و گفت: این حضور موجب دلگردمی مردم خوزستان شده و ما از وزیر بهداشت تشکر می‌کنیم؛ قاضی‌زاده هاشمی همراه با مردم این استان در راهپیمایی حاضر شد و جلسه‌ای را با استاندار و مجمع نمایندگان برگزار کرد.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان با بیان اینکه خشکی تالاب‌ها یکی از موضوعات اصلی در امر ریزگردهاست که مربوط به مسئولیت خانم ابتکار است، یادآور شد: انتظار ما این است که مسئولان به خواسته مردم اهمیت دهند و کارگروه یا کمیته بحران در این راستا تشکیل شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها