امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146436
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 75
محمداسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به تأکید ...

محمداسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب بر یک مرحله‌ای بودن توافق هسته‌ای با 1+5 اظهارداشت: تقسیم توافق به دو مرحله کلی و جزئی از سوی طرف غربی، رفتار فریبکارانه آنها را نشان می‌دهد و آنها می‌خواهند تیم مذاکره کننده ما را بازی دهند که در این جا رهبر انقلاب به خوبی به موضوع ورود پیدا کرده و اعلام داشتند که ایران هیچ‌گاه توافق بد را نمی‌پذیرد و گفتند توافق باید یک مرحله‌ای باشد.

وی افزود: تمدیدهای مکرر توافق ژنو از سوی طرف مذاکره‌کننده نشان می‌دهد که طرف غربی اراده لازم را برای توافق ندارد.

عضو کمیسیون امینت ملی و سیاست خارجی مجلس اضافه کرد: همچنین تمدید مذاکرات به دو زمان 4 ماه و 7 ماه بیانگر این مطلب است که آنها نه تنها نمی‌خواهند تصمیمی را در این باره اتخاذ کنند بلکه می‌خواهند موضوعات دیگری را وارد بحث مذاکرات کنند.

کوثری اظهار داشت: در توافق مقدماتی امتیازها توسط طرف ایرانی داده شده و تنها لغو تحریم‌ها که آن هم توسط طرف غربی باید انجام شود باقی مانده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها