امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۹:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146437
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 77
رضا نظری دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ضمن قدردانی از مردم ...

رضا نظری دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ضمن قدردانی از مردم برای حضور گسترده و پرشور در راهپیمایی 22 بهمن گفت: انقلاب اسلامی، نصرت و احیاء متقابل اسلام و ایران است و مردم با حضور پررنگ خود در راهپیمایی 22 بهمن پاسخ کوبنده‌ای به زیاده گویی‌های دشمنان اسلام دادند.

نظری تاکید کرد: امام خمینی(ره) به نام اسلام و برای اسلام قیام کرد نه برای توسعه مادی وگرنه کارگزاران فاسد شاه هم می‌توانستند چند پروژه عمرانی بسازند.

وی افزود: اگر به وصیت‌نامه شهدا نیز رجوع کنیم، آنان ما را به حفظ اسلام و پاسداری از ولایت فقیه توصیه کرده‌اند نه به توسعه و دموکراسی. رسالت امروز نسل جوان، تشکیل یک تمدن نوین اسلامی است.

ابن فعال دانشجویی تاکید کرد: تمدنی که پیامبر اکرم، ائمه اطهار و امام خمینی(ره) درصدد تشکیل آن بودند، تمدنی است که انسان‌سازی و تولید علم، لوازم و ارکان بوده و تزکیه، تعلیم، رفع سلطه اجانب، عدالت اجتماعی و رستگاری انسان نیز از اهداف آن است.

وی افزود: امروز ملت ایران با الهام از عاشورا و با منطق و عزت حسینی در مقابل تهدیدات می‌ایستند و در راه خود، ذره‌ای تردید به دل راه نخواهند داد.

نظری تصریح کرد: امروز ملت مؤمن و انقلابی ایران با عبرت از دو شکست مشروطه و ملی شدن صنعت نفت و درس آموزی از محرم 42 و 57، رمز برون رفت از چالش‌های داخلی و بین‌‎المللی را پشتیبانی و اطاعت از ولی‌فقیه زمان می‌دانند.

وی در خاتمه اظهار داشت: مردم راه اصلی پیشرفت را عدالت خواهی، استکبارستیزی و تکیه به توان داخلی می‌دانند. اگر به سنت‌های الهی ایمان داشته باشیم و به آن عمل کنیم قطعا پیروزیم. مسئولان نیز باید با مدیریت جهادی از ظرفیت‌های مردمی استفاده کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها