امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۳:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146438
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
سیدعباس شهرآئینی مسئول واحد سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

سیدعباس شهرآئینی مسئول واحد سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، ضمن قدردانی از ملت شریف ایران برای حضور در راهپیمایی 22 بهمن گفت: 22 بهمن همیشه برای ملت ایران یادآور ارزش‌های والا و آرمان‌های بزرگی بوده که انقلاب هم در جهت تحقق این مفاهیم رخ داده است.

وی افزود: در یک نگاه کلی و رصد شعارهای اوایل انقلاب می‌توان به برخی از علل ایجاد انقلاب بزرگ ملت پی برد و حال بعد از گذشت 36 سال از این رخداد بزرگ، یکی از تکالیف و وظایف دانشجویان مطالبه‌گری در رابطه با میزان تحقق این ارزش‌ها و آرمان‌های والا است.

این فعال دانشجویی گفت: نباید برای وجود چنین روحیه‌ تکلیف مداری، دانشجویی را سرزنش  و انگ‌های ناروایی به این قشر آرمان‌خواه انقلاب وارد کرد.

مسئول واحد سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران اضافه کرد: حضور دانشجویان و ملت انقلابی در راهپیمایی 22 بهمن پشتیبانی خوبی برای تیم مذاکره کننده هسته‌ای برای دفاع از حقوق حقه هسته‌ای ما در مذاکرات است.

شهرآئینی تصریح کرد: تیم مذاکره کننده باید از این فرصت و حمایت استفاده کند و با توجه به فرمایشات اخیر رهبری معظم انقلاب در رابطه با توافق یک مرحله‌ای مذاکرات یک توافق خوب و یک مرحله‌ای را رقم بزند.

وی در خاتمه اظهار داشت: از اعضای تیم مذاکره کننده هسته‌ای می‌خواهیم که در جهت اهدافی که این ملت بزرگ برای آن، این انقلاب الگو ساز را رقم زده، قدم بردارد و در راستای عزت و منافع ملی کوتاهی نکند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها