امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۸:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146451
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 121
مهدی کوچک‌زاده، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در ...

مهدی کوچک‌زاده، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ به این پرسش که «آیا با واگذاری مدارس دولتی به بخش خصوصی با شکل کنونی موافق هستید؟»، اظهار داشت: بزرگترین اشکال رویه فعلی، نگاه اقتصادی صرف به مقوله آموزش و پرورش و جایگاه والای معلم است.

وی افزود: این نگاه باعث نابودی آموزش و پرورش در آینده خواهد شد و با توجه به اهداف انقلاب و نظام این شیوه واگذاری مدارس را به هیچ وجه صحیح نمی‌دانم.

کوچک‌زاده در پاسخ به این پرسش که «در آخرین جلسه‌ای که در وزارت آموزش و پرورش داشتید، در رابطه با چه مباحثی بحث شد؟»، خاطرنشان کرد: این جلسه اختصاص به بحث در مورد مشارکت آموزش و پرورش با موسسان خصوصی داشت و از جهات حقوقی و قانونی و دیگر موارد مورد دقت قرار گرفت.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در واکنش به مطرح بودن استیضاح وزیر آموزش و پرورش در مجلس، تصریح کرد: در مجلس همانطور که درباره خیلی مسائل دیگر اظهاراتی وجود دارد، در این مورد هم چیزهایی شنیده می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها