امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146481
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 88
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، زک افران و ست روگن دو بازیگر اصلی قسمت اول فیلم «همسایه‌های بد»، درقسمت تازه دوباره نقش‌های قبلی ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، زک افران و ست روگن دو بازیگر اصلی قسمت اول فیلم «همسایه‌های بد»، درقسمت تازه دوباره نقش‌های قبلی خود را تکرار خواهند کرد.

فروش جهانی غیرقابل پیش‌ بینی 268 میلیون دلاری فیلم، باعث شد تا تهیه کنندگان آن به فکر تولید قسمت تازه ای از این کمدی بیفتند.

موفقیت کلان نسخه اصلی در حالی نصیب آن شد که با هزینه پایین 18 میلیون دلاری تهیه شده بود. به دلیل پایین بودن رقم هزینه‌های تولید فیلم، تحلیلگران اقتصادی سینما گفتند سود حاصل از فروش «همسایه‌های بد» بسیار بالا بوده است.

دومین قسمت این کمدی خانوادگی هم با هزینه تولید 18 تا 20 میلیون دلاری ساخته خواهد شد و چند بازیگر و کاراکتر تازه هم، به جمع بازیگران قبلی آن می‌پیوندند.

داستان قسمت اول در باره کاراکتر ست روگن بود که ازدواج می‌کند و به زودی با ورود یک همسایه مزاحم (با بازی زک افران) روبرو می‌شود. تمام داستان فیلم، اختصاص به رویارویی و درگیری این دو کاراکتر داشت.

در داستان قسمت دوم، کاراکتر افران از این محل نقل مکان کرده و دیگر مزاحمتی برای کاراکتر روگن ندارد. اما ورود یک همسایه مزاحم دیگر، باعث می‌شود تا کاراکتر ست روگن به سراغ زک افران رفته و از او کمک بخواهد.

با ورود دوباره افران به صحنه، ماجراهای فیلم شکل تازه‌ای به خودش می گیرد. افران و روگن خیلی زود متوجه می‌شوند که همسایه تازه، به شدت مزاحم و غیرقابل تحمل است.

فیلمنامه دومین قسمت «همسایه‌های بد» را تیم دونفره آندرو کوهن و براندن اوبراین می‌نویسند. آن‌ها فیلم‌نامه خود را تا دو ماه دیگر تحویل تهیه‌کنندگان فیلم می‌دهند.

نیکلاس استالر برای کارگردانی قسمت دوم این کمدی، دوباره پشت دوربین برمی‌گردد. قرار است کلید فیلم‌برداری فیلم، اوایل فصل تابستان سال جاری میلادی زده شود.

از حالا تاریخ سیزدهم ماه مه سال 2016 به عنوان زمان نمایش عمومی «همسایه‌های بد 2» تعیین شده است.

انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها