امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۲:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146516
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۲۷
تعداد بازدید: 53
علی نیکزاد مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: ...

علی نیکزاد مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: با توجه به رسالتی که جنبش دانشجویی در مطالبه گری دانشجویان و روشنگری فضای حاکم بر دانشگاه دارد، دانشجویان واحد علوم پزشکی در گروه سیاسی فرزندان روح الله که زیر نظر معاونت سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم پزشکی تهران است در ابتدای ترم گذشته یعنی در مهر ماه 93 نامه‌ای تحت عنوان «نامه مهر» که حاوی مطالبات و سوالات دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بوده است را تقدیم به رئیس دانشگاه آزاد کردند.

وی افزود: در این نامه به موارد مختلفی از جمله افزایش شهریه دانشجویان اشاره شده است و بسیاری از دغدغه‌های دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در آن مطرح شده، اما متاسفانه پس از گذشت یک ترم نه تنها در دستور کار حوزه ریاست قرار نگرفته بلکه با عدم پاسخگویی آنها، «نامه مهر» که نشان دهنده مهر دانشجویان واحد علوم پزشکی تهران است، مورد بی مهری مسئولان دانشگاه آزاد قرار گرفته است.

این فعال دانشجویی تصریح کرد: در اینجا ضمن تاکید مجدد بر مطالبات دانشجویان که طی 5 بند در نامه مهر به آن اشاره شده است، لزوم پاسخگویی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به مطالبات منصفانه، عادلانه و دلسوزانه دانشجویان را یادآور می‌شوم.

نیکزاد در پایان خاطرنشان کرد: ما طی مکاتباتی پیگیر پاسخ مهر دانشجویان از دفتر میرزاده هستیم و انشاء الله در هفته های آینده پاسخ ایشان را به اطلاع دانشجویان دانشگاه آراد اسلامی در سراسر ایران اسلامی خواهیم رساند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها