امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۵:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146520
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۲۷
تعداد بازدید: 28
به گزارش فارس، سیدجعفر تشکری هاشمی با بیان اینکه مجموعا 25 هزار نفر از شهروندان واجد دریافت مجوز سالانه طرح ترافیک سال 94 شناخته شده اند، گفت: اسامی ...

به گزارش فارس، سیدجعفر تشکری هاشمی با بیان اینکه مجموعا 25 هزار نفر از شهروندان واجد دریافت مجوز سالانه طرح ترافیک سال 94 شناخته شده اند، گفت: اسامی واجدین شرایط صبح فردا 26 بهمن ماه بر روی سایت شهرداری تهران به نشانیteharn. ir قابل مشاهده است و متقاضیان می توانند از طریق کدرهگیری خود نسبت به مشاهده آن اقدام کنند .

وی با تاکید بر اینکه اسامی اعلام شده (25 هزارنفر) شامل سهمیه بگیران حقوقی اعم از دستگاه های دولتی و نهادهای عمومی نیست، تاکیدکرد: صرفا اسامی افراد متقاضیان حقیقی اعلام شده است .

معاون شهردار تهران تصریح کرد: واجدین شرایط آرم طرح ترافیک از فردا تاحداکثر 10 اسفندماه مهلت دارند نسبت به تکمیل فرایند ثبت نام اعم از واریز وجه و مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک اقدام کنند .

وی با بیان اینکه در سال جاری شرایطی فراهم شده که شهروندان می توانند روزهایی را که نیاز به حضور در محدوده طرح ترافیک ندارند را در سامانه الکترونیکی انتخاب کنند، گفت: شهروندان می توانند در حین تکمیل فرایند ثبت نامی خود روزهایی که در محدوده طرح ترافیک تردد ندارند را انتخاب کنند که با انتخاب هر روز معادل یک روز از کل تعرفه سالیانه شان کسر می شود. ضمن آنکه بابت همان روز هزینه یک سفر با مترو در آی دی کارت های مجوزسالانه شان شارژ می شود .

وی ادامه داد: پس از انتخاب روزهای مورد نیاز در سامانه مبلغ تعرفه براساس روزهای باقی مانده به صورت اتوماتیک در سیستم محاسبه و مبلغ اعلامی باید از سوی شهروندان به حساب عوارض شهرداری وارد شود.

تشکری هاشمی ادامه داد: واجدین شرایط ارم طرح ترافیک پس از واریز مبلغ عوارض سالیانه شان باید نسبت به ارایه مدارک به دفاتر خدمات الکترونیک که نشانی آن بر روی سایت مشخص شده است مراجعه کنند. پس از انتخاب مدارک ارایه شده با اطلاعات مندرج در سیستم از سوی دفاتر خدمات الکرونیک آی دی کارت های مجوز سالیانه طرح ترافیک سال 94 صادر شده و از طریق پست به نشانی متقاضایان(درب منازل متقاضی) تحویل داده می شود .

وی بار دیگر تاکید کرد: مهلت تکمیل مدارک تنها از 26 بهمن تا حداکثر 10 اسفندماه بوده و این زمان قطعا تمدید نمی شود. لذا کسانی که نسبت به واریز وجه و مراجعه به دفاتر طی مهلت فوق  اقدام نکنند به منزله انصراف آنها تلقی می شود و اولویت های دیگر مدنظر قرار می گیرد .

تشکری هاشمی در پایان  خاطرنشان کرد: آی دی کارت های طرح ترافیک سال 94 صرفا از طریق پست ارسال و در بازه زمانی 10 اسفند تا پایان اسفند ماه ارسال می شود .

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار