امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۰:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146522
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۲۷
تعداد بازدید: 48
روح الله حسینیان عضو شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره ...

روح الله حسینیان عضو شورای مرکزی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به فتنه اسرائیلی آمریکایی 25 بهمن 1389 که منجر به حصر سران فتنه شد اظهار داشت: بعد از راهپیمایی بزرگ 22 بهمن در سال 88 که پاسخ کوبنده‌ای به فتنه‌گران بود و مردم با شعارهای خود از انقلاب حمایت کردند، ضدانقلاب داخلی و پشتوانه‌های آنها از جمله اسرائیل، انگلیس و آمریکا به فکر افتادند که این راهپیمایی را تحت‌الشعاع قرار دهند.

حسینیان با اشاره به برنامه‌ریزی‌ها برای غائله 25 بهمن 89 تصریح کرد: آمریکا سایت توئیتر را در خدمت پیام‌های ضدانقلاب قرار داد و سایت‌های اسرائیلی و اکثر تلویزیون‌های ضدانقلاب خارج از کشور نیز شروع به برنامه‌سازی کردن و در داخل نیز موسوی و کروبی هم با عنوان حمایت از مردم سایر کشورها و با هدف قدرت‌نمایی بیانیه دادند.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری ادامه داد: خوشبختانه این غائله با عکس‌العمل خوب و به موقع مردم مواجه شد و آنقدر فضای استقبال حتی از سوی خارجی‌ها سرد بود که برنامه‌های مربوط به آن را تحت پوشش قرار ندادند و حتی تلویزیون‌های ضدانقلاب بخش‌هایی از راهپیمایی 22 بهمن را به عنوان غائله 25 بهمن نشان داد.

وی با یادآوری اینکه رسانه‌های ضدانقلاب حتی مجبور شدند خیابان‌های شلوغ تهران را که مرکز رفت و آمد و تردد اصلی مردم است به عنوان حاضرین غائله 25 بهمن نمایش دهند گفت: این یک خیال باطل است که آنها می‌خواستند ایران را به سوریه تبدیل کنند چرا که فرهنگ و اعتقادات مذهبی مردم و رابطه رهبری با مردم به شکل امام و امت است.

حسینیان تاکید کرد: اسرائیل، انگلیس، منافقین، سلطنت‌طلبان، بهائیان بسیاری از گروه‌های ضدانقلاب و فتنه‌گران داخلی هیچ کدام به هیچ موفقیتی نرسیدند چه برسد به اینکه بخواهند ایران را به سوریه تبدیل کنند بلکه آنها در صدد بودند با ایجاد شورش در کشورمان 22 بهمن را تحت‌الشعاع قرار دهند که البته این فکر با توجه به تجربه یک سال قبل از آن احمقانه بود.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به حصر سران فتنه پس از آشوب اسرائیلی 25 بهمن تصریح کرد: پس از این اتفاقات شورای امنیت به نتیجه رسید که بیش از این نمی‌توان با سران فتنه مدارا کرد و از این رو در این زمینه تصمیم گرفت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها