امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146555
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۳:۱۲
تعداد بازدید: 15
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «امین مقبول» دبیرکل شورای انقلابی فتح اعلام کرد در صورتی که رژیم ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «امین مقبول» دبیرکل شورای انقلابی فتح اعلام کرد در صورتی که رژیم صهیونیستی از جنایات ضد فلسطینی و نیز مصادره مالیات تشکیلات خودگردان دست برندارد به اقدامات جدی روی خواهیم آورد.

وی در گفت‌وگویی با «الرساله»، گفت: تشکیلات برای مراجعه خود به سازمان‌های بین‌المللی از جمله دادگاه لاهه و محاکمه سران اسرائیل به خاطر جنایات متعددشان علیه ملت ما و نیز ادامه مصادره مالیات فلسطین جدی است.

 مقبول افزود: تشکیلات خودگردان علاوه بر این اقدامات گزینه‌های دیگری در نظر دارد که در آینده از آن استفاده خواهد کرد. از جمله گزینه‌هایی که هم اکنون امکانش زیاد است توقف هماهنگی امنیتی با طرف اسرائیلی و نیز بررسی لغو توافق «اوسلو» است.

وی در ادامه گفت: گزینه‌های مذکور در حال حاضر بر روی میز است و تصمیمات مناسب در قبال آن پس از مشورت‌های داخلی و خارجی گرفته خواهد شد.

در همین راستا رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین امروز (شنبه) تهدید کرد اگر رژیم صهیونیستی مالیات مصادره شده فلسطین را آزاد نکند تشکیلات به گام‌هایی روی خواهد آورد که خوشایند این رژیم نیست (جزئیات بیشتر).

رژیم صهیونیستی دی ماه امسال (93) 127 میلیون دلار از مالیات‌های جمع‌آوری شده از فلسطینی‌ها را که باید به مقامات تشکیلات خودگردان تحویل دهد، در تلافی شکایت فلسطین از این رژیم به دادگاه جنایی بین‌الملل، مصادره کرد.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها