امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146623
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
رضا روستاآزاد عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌با اشاره به فتنه ...

رضا روستاآزاد عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌با اشاره به فتنه اسرائیلی- آمریکایی 25 بهمن سال 89 که منجر به حصر سران فتنه شد اظهار داشت: همه ما می‌دانیم که 22 بهمن نماد غیرت و نهضت اسلامی ماست و همانطور که امسال شاهد بودیم همه گروه‌ها و جریانات با هر مشرب سیاسی در این جشن ملی حضور یافتند.

روستاآزاد با بیان اینکه حرکت 25 بهمن سال 89 در مقابل حرکت هویتی مردم در 22 بهمن صورت گرفت ادامه داد: کسانی که شعار نه غزه نه لبنان می‌دادند در 25 بهمن در اصلی‌ترین باورهای ملی نیز شبهه ایجاد کردند و به جنگ با امام و انقلاب و اسلام آمدند و ماهیت خود را نشان دادند.

عضو شورای مرکزی جمعیت ایثارگران با تاکید براینکه 25 بهمن ماهیت اصلی سران فتنه را نشان داد به جهت‌دهی سایت وزارت خارجه اسرائیل برای اتفاقات روز 25 بهمن اشاره کرد و گفت: وقتی اسرائیلی‌ها دیدند که فتنه در حال افول کردن است به دنبال این بودند که اجازه ندهند این جریان خاموش شود و از حامیان اصلی این فتنه نیز مرتجعین منطقه و سفارتخانه‌هایی اروپایی بودند.

وی درباره موضع‌گیری افرادی که تا قبل از 25 بهمن موضع صریحی علیه فتنه نگرفته بودند یادآور شد: تدبیر مقام معظم رهبری و حضور مردم در صحنه باعث شد حتی کسانی که دیرتر از مردم عادی هم متوجه فتنه شده بودند درباره 25 بهمن موضع بگیرند چراکه بعد از هزینه‌های بسیار جریان کاملا شفاف و ماهیت فتنه مشخص شد و از این رو حتی ساکتین هم موضع گرفتند.

روستاآزاد در پایان تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران محکم‌تر و ریشه‌دار تر از آن است که با سکوت و حرکات ناپخته آسیب ببیند و خداوند همواره با دستی غیبی و نامرئی از این انقلاب محافظت می‌کند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها