امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146625
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
سید شریف حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، از طرح سئوال از رئیس جمهور در خصوص ریزگردها خبر داد و اظهار کرد: امروز در مجمع ...

سید شریف حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز، از طرح سئوال از رئیس جمهور در خصوص ریزگردها خبر داد و اظهار کرد: امروز در مجمع نمایندگان خوزستان تصمیم گرفتیم طرح سئوال از رئیس‌جمهور را در دستور کار قرار دهیم تا دکتر روحانی پاسخگو باشد.

وی در همین ارتباط افزود: این اقدام 75 امضا می‌خواهد برای همین امیدواریم نمایندگان استان‌های دیگر همکاری لازم را داشته باشند.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما مسیرهای مختلف تخصصی و کارشناسی را طی کرده و می‌دانیم دولت دچار یک چالش‌ نظیر مذاکرات، کمبود نقدینگی، بودجه و درآمدها و نمونه‌ای از این مشکلات است.

حسینی در ادامه خاطرنشان کرد: با در نظر گرفتن این مسائل نمی‌خواستیم چالش جدیدی برای دولت درست کنیم اما گویا مجبوریم دنبال طرح سئوال از رئیس جمهور باشیم.

وی تاکید کرد: وقتی خانم ابتکار وظیفه‌ای که بر گردنش است را به خوبی انجام نداده و به جای آن، وارد بحث بنزین غیراستاندارد می‌شود و در این زمینه کلی نشست برگزار می‌کند دیگر چه انتظاری می‌توان از او داشت؟!

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: پیرامون این موضوع بحث‌های فراوانی می‌کند اما در بحث آلودگی هوای خوزستان وارد نمی‌شود، در بحث بنزین موضوعی وجود دارد که الان نمی‌خواهم به آن بپردازم ولی به موقع آن را مطرح خواهم کرد.

حسینی عنوان کرد: خانم ابتکار باید بداند اینجا برای مردم نفس کشیدن مشکل شده و کسی هم که باید گزارش صریح به هیئت دولت می‌داد ایشان بوده است.

وی با تاکید بر اینکه دولت قبل نیز در این مقوله مقصر است افزود: فقط این دولت را مقصر نمی‌دانم زیرا دولت قبل نیز برای حذف معضل گرد و غبار صرفا شعار داد.

نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی گفت: از دولت انتظار داریم فکری برای این معضل بکند زیرا انداختن تقصیر به گردن دولت‌های قبل، فرار رو به جلو است.

حسینی در پایان تاکید کرد: خانم ابتکار یا دنبال حل مشکل باشد یا استعفای خود را تقدیم رئیس‌جمهور کند.

انتهای پیام/72001/ح30/پو3002

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها