امروز : جمعه ۲۶ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 17
۲۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146626
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به سالروز آشوب

جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به سالروز آشوب اسرائیلی 25 بهمن 89 و تلاش فتنه‌گران برای تحت تاثیر قرار دادن بیداری اسلامی با بهره‌گیری از حمایت‌های خارجی گفت: موضوع ورود جریان‌های خارجی اعم از آمریکا و رژیم صهیونیستی به مسائل داخلی ما همیشه به گونه‌ای بوده است که نه تنها کمکی به فتنه‌گران نکرده بلکه مشکلات آنها را نیز بیشتر نموده است.

وی ادامه داد: مردم ما هر کجا که احساس کردند جریان از خارج کشور و توسط دشمنان ثابت شده ملت حمایت می‌شود از آن جریان روی برگردانده و این حمایت‌ها مانند حمایت‌های دشمنان از آشوب‌های 25 بهمن سال 89 موجب رسوا و افشا شدن آن جریان در بین مردم شده است.

نماینده مردم شیراز ادامه داد: حمایت‌های خارجی از فتنه‌گران باعث شد برخی افرادی که از روی عدم آگاهی آنان را همراهی می‌کردند در ادامه و پس ازاین حمایت‌ها از جریان فتنه روی برگردانند و همراهی خود را قطع کنند.

قادری افزود: در واقع می‌توان گفت حمایت‌هایی که کشورهای بیگانه و دشمن از برخی جریانات فتنه‌انگیز داخلی انجام می‌دهند بهترین نماد برای شناسایی و شناخت افکار جریان‌های سیاسی است.

وی با اشاره به سابقه برخی جریان‌های سیاسی وابسته به بیگانه در داخل کشور اظهار داشت: در گذشته دیدیم هر جریانی که سرنوشت خود را به کشورهای بیگانه گره زد در نهایت به خارج پناه برد و به دریوزگی سیاسی مبتلا شد و این بهترین درس و تجربه برای جریان‌های سیاسی است که سرنوشت خود را به کشورهای خارجی گره نزنند.

نماینده مردم شیراز همراهی جریانات سیاسی داخلی با کشورهای خارجی را موجب فاصله گرفتن آنها از مردم خواندن و افزود: مردم هر جریانی را که خود را به کشورهای سلطه‌گر نزدیک کند، ترد خواهند کرد و اجازه نخواهند داد که سرنوشت کشور ما در بیرون مرزها رقم بخورد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: مردم ما نشان دادند که مثل مردم برخی از کشورهای منطقه نیستند که کشورهای خارجی بتوانند سرنوشت مطابق میل خود را برای آنان رقم بزنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها