امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146632
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌با اشاره به فتنه ...

حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌با اشاره به فتنه اسرائیلی آمریکایی 25 بهمن 1389 که منجر به حصر سران فتنه شد، اظهار داشت: سران فتنه در غائله 25 بهمن‌ماه مورد بهره‌برداری کامل دشمنان و صهیونیست‌ها قرار گرفتند.

وی اضافه کرد: افرادی که در اطراف آقایان موسوی و کروبی قرار داشتند سبب شدند سران فتنه در تحلیل‌هایشان دچار اشتباه شوند و همین مسئله سبب شد به بهانه حمایت از مصر و تونس به خیابان‌ها بریزند و درست خلاف نفس بیداری اسلامی شعار دهند.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: متأسفانه در غائله 25 بهمن ماه سال 89 کار به جایی رسید که سران فتنه مسئولیت پیگیری طرح های تل آویو را به عهده بگیرند و عامل اصلی آشوب و اغتشاش در ایران می‌شوند.

ترقی به حمایت نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از جنبش سبز اشاره و تصریح کرد: نخست‌وزیر صهیونیست‌ها علنا از آقایان موسوی و کروبی حمایت کرد و جنبش سبز را بزرگترین سرمایه‌ صهیونیست‌ها در ایران دانست. این تعریف و تمجید خود نشان دهنده این است که موسوی و کروبی دقیقا در پازل اسرائیلی‌ها بازی می‌کردند.

وی ادامه داد:‌ در بازرسی که توسط مأموران امنیتی از منزل آقای میرحسین موسوی صورت گرفت انواع و اقسام لب‌تاپ‌ها، سیم‌کارت‌های اطلاعاتی وجود داشت که با شبکه‌های اطلاعاتی خارج از کشور در ارتباط بود.

عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی با بیان اینکه موسوی و کروبی در یک محاصره اطلاعاتی توسط جریان حزب منحله مشارکت و سازمان منحله مجاهدین قرار گرفته بودند،‌ گفت: مجلس شورای اسلامی در غائله 25 بهمن موضع‌گیری یکپارچه و قاطعی صورت داد که همین موضع‌گیری دست دستگاه قضایی و شورای امنیت را برای برخورد با موضوع باز کرد.

ترقی تأکید کرد: اسناد و اطلاعاتی که در رابطه با فتنه و غائله 25 بهمن 89 به دست آمده نشان می‌دهد که عوامل خارجی انگلیسی و آمریکایی مستقیما با تهران تماس داشتند و آنان از آقایان خواسته بودند که اطلاعیه بدهند و مردم را به آشوب دعوت کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها