امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۶:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146633
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه از پروژه آزادراه «حرم‌تاحرم» بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه از پروژه آزادراه «حرم‌تاحرم» بازدید کرد.

در این بازدید، سردار عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، سرپرست قرارگاه کربلا و مدیران بخش خصوصی همکار در اجرای این پروژه سردار جعفری را همراهی می‌کردند.

سرلشکر جعفری در جمع مدیران پروژه، ضمن قدردانی از خدمات صورت‌گرفته در اجرای این پروژه، اظهار داشت: رعایت کیفیت و توجه به معنویت از شاخص‌های اصلی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) در اجرای پروژه‌هاست.

وی در بخش دیگر از سخنان خود گفت: ‌جنبه‌های ارزشی انقلاب اسلامی از دلایل اصلی ورود سپاه به عرصه سازندگی بوده است.

جعفری تصریح کرد: قرارگاه به اقرار همگان توانسته است در حین کار، ارزش‌های دینی و انقلابی را به پیمانکاران، کارگران و تأمین‌کنندگان کالا منتقل کند.

فرمانده کل سپاه افزود: پاسداری از ارزش‌های دینی و ملّی و خدامحوری باید در همه حال در کارهای سازندگی رعایت شود.

جعفری با اشاره به پروژه معنوی آزادراه حرم‌تاحرم اظهار داشت: یقیناً انگیزه معنوی و عشق به اهل بیت یکی از شاخص‌ها و انگیزه‌های دست‌اندرکاران قرارگاه در اجرای این پروژه است.

وی با اشاره به برخی جوسازی‌ها نسبت به فعالیت‌های سازندگی قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) بیان داشت: آن قدر کشور ما نیاز به کار و فعالیت دارد که اگر همه شرکت‌های خصوصی مرد میدان باشند کار برایشان هست و اولویت اول سپاه هم توجه به بخش خصوصی است.

بنابر همین گزارش در ابتدای این بازدید، مدیر پروژه حرم‌تاحرم گزارش مبسوطی از ویژگی‌های کمی و کیفی این پروژه ارائه کرد.

طرح آزادراه حرم‌تاحرم  (قم- تهران- مشهد) به طول تقریبی 970 کیلومتر به منظور اتصال شرق کشور به شبکه آزادراهی جنوب شرق و غرب طراحی شده است و نقش بسزایی در اتصال مراکز مهم شرق کشور به خصوص مشهد مقدس به مرکز کشور دارد و تسهیل‌کننده حرکت زائران حرم مطهر رضوی و حرم مطهر حضرت معصومه(س) خواهد بود.

این آزادراه ارتباط مراکز اقتصادی در مسیر را برقرار کرده و با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) و وزارت راه و شهرسازی مسیر ترانزیت غرب به شرق را ایجاد می‌کند. این مسیر به قطعات مختلف شامل قم- گرمسار، گرمسار- سمنان، سمنان- سبزوار، سبزوار- نیشابور و نیشابور- مشهد تقسیم‌بندی و به ترتیب اجرا می‌شوند. قطعه قم-گرمسار به طول 152 کیلومتر اولین قطعه از این طرح عظیم است که آماده بهره‌برداری گردیده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها