امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۷:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146634
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
زهره الهیان عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با اشاره به فتنه اسرائیلی آمریکایی 25 بهمن 1389 که منجر به حصر سران فتنه شد اظهار داشت: ریشه ...

زهره الهیان عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی با اشاره به فتنه اسرائیلی آمریکایی 25 بهمن 1389 که منجر به حصر سران فتنه شد اظهار داشت: ریشه فتنه 88 در شبکه‌های جاسوسی کشورهای غربی به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار داشت و عملکرد سران فتنه نیز در راستای اهداف دشمنان نظام بود.

وی با بیان اینکه غائله 25 بهمن 89 نمود عینی عملکرد سران فتنه در راستای اهداف دشمنان است، گفت: در 25 بهمن 1389 سران فتنه با صدور بیانیه‌ای تلاش کردند مردم را به خیابان‌ها بکشند و آشوب‌هایی را ایجاد کنند.

الهیان با بیان اینکه سران فتنه سعی داشتند در غائله 25 بهمن ماه آشوب‌های 88 را با انقلاب‌های منطقه یکسان جلوه دهند خاطرنشان کرد: طبق گزارش کمیسیون اصل 90 مجلس هشتم غائله 25 بهمن ماه 89 ریشه در خارج از کشور داشته و با واسطه‌گری‌ها و مشاوره‌هایی که به سران فتنه داده شده این بیانیه از سوی آنان صادر شده است.

این نماینده دور هشتم مجلس با تاکید بر اینکه 25 بهمن 89 یک آشوب اسرائیلی بود خاطرنشان کرد: همزمان با صدور بیانیه از سوی سران فتنه وزارت خارجه اسرائیل نیز در سایت خود از مردم ایران دعوت کرده بود که در 25 بهمن‌ماه به خیابان‌ها بریزند و خانم کلینتون وزیر خارجه وقت ایالات متحده آمریکا نیز به تمجید از حضور مردم در خیابان‌ها پرداخته بود.

وی افزود: برخی سفارتخانه‌های غربی در تهران نیز با حضور میدانی کارمندان محلی خود در این غائله نقشی مستقیم ایفا کردند که این آمریکایی اسرائیلی بودن این ماهیت غائله را بیشتر نمایان می‌کند.

الهیان هدف اصلی از بیانیه موسوی و کروبی در 25 بهمن 89 را انحراف در انقلاب‌های منطقه و عدم الگو‌گیری مسلمانان جهان و انقلابیان منطقه از انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد.

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی تاکید کرد: مردم وفادار ایران اسلامی همواره حمایت خود را از نظام و رهبر انقلاب نشان داده‌اند که اوج آن را می‌توان در 22 بهمن 88، 9 دی 88 و 22 بهمن 89 اشاره کرد.

وی با بیان اینکه مردم در 25 بهمن 89 اعتنایی به بیان سران فتنه نکردند گفت: مردم ایران اسلامی 3 روز قبل از غائله 25 بهمن یعنی 22 بهمن 82 حمایت خود را از انقلاب‌های منطقه اعلام کرده بودند.

الهیان ادامه داد: نظام اسلامی هرچند به سران فتنه رحم کرده بود و در مقابل اقدامات فتنه‌گرایانه آنان سعه صدر از خود نشان داد پس از غائله 25 بهمن شورای عالی امنیت ملی مصوبه‌ای را برای حصر سران فتنه تصویب کرد و البته مجلس شورای اسلامی نیز در دور هشتم خواستار محکومیت سران فتنه و عوامل آنها شده بود که این موضوع به روشن‌تر شدن فضا کمک کرد.

عضو شورای مرکزی جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی در پایان تصریح کرد: فتنه 88 و غائله بهمن 89 منجر به خسارت‌های بسیاری به انقلاب اسلامی ایران در زمینه امنیت، منافع ملی، سیاست خارجی و عرصه اقتصادی شد و هزینه‌های زیادی را به نظام تحمیل کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها