امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146636
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
آیت‌الله محمود رجبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به سالروز ...

آیت‌الله محمود رجبی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به سالروز آشوب& zwnj;های اسرائیلی 25 بهمن سال 89 گفت: بدون شک مردم فرهیخته ایران در پرتو تعالیم اسلام و رهنمودهای رهبری به رشد بالایی در زمینه تشخیص معیارهای دوست و دشمن رسیده بودند.

وی ادامه داد: مردم ما به خوبی شاخص‌هایی که از سوی دشمن ارائه می‌شد را می‌توانند با جریان‌های داخلی تطبیق داده و آنها را با این شاخص‌ها محک بزنند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم وقایع 25 سال 89 را یکی از سنگ محک‌های شناسایی جریان‌های فتنه‌گر داخلی خواند و افزود: امام بزرگوار ما فرمودند هر کجا که دیدید دشمن از کار شما ابراز رضایت می‌کند بدانید که کار شما دارای عیبی است.

آیت‌الله رجبی اضافه کرد: در آشوب‌های 25 بهمن وقتی مردم مشاهده کردند که شعارهایی که سر داده می‌شود همان شعارهایی است که از سوی رژیم صهیونیستی اعلام شده، متوجه شدند که این جریان نقشه دشمن را اجرا می‌کند و در نظر مردم به عنوان نوکران بی‌جیره و مواجب صهیونیست‌ها شناخته شدند.

وی با بیان اینکه قرآن تاکید می‌کند که مسلمانان حتی از کلماتی که دمشنان استفاده می‌کنند نیز در بیانات خود بهره نگیرند اظهار داشت: در چنین شرایطی ملت ما فهمید وقتی دشمن شعاری را می‌دهد آن کسانی که به ارزش‌ها معتقدند قطعا برعکس آن عمل می‌کنند و با چنین رفتاری همسو نمی‌شوند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تصریح کرد: وقتی گروهی اندک در 25 بهمن همان شعارهایی سر دادند که رژیم صهیونیستی اعلام کرده بود یعنی در خط همین رژیم منحوس قرار داشتند.

آیت‌الله رجبی موضع‌گیری‌های حمایتی دشمنان و به ویژه رژیم صهیونیستی از آشوب‌های 25 بهمن را که توسط فتنه‌گران شکل گرفته بود نشانه وابستگی این جریان به بیگانگان خواند و افزود: 25 بهمن و آشوب‌های صورت گرفته توسط گروهی اندک باعث شد مردم ماهیت فتنه‌گران را بشناسند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها