امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۴:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146658
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در اوایل سال جاری فردی با مراجعه به کلانتری 113 بازار به مأموران اعلام کرد که کیف دستی ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در اوایل سال جاری فردی با مراجعه به کلانتری 113 بازار به مأموران اعلام کرد که کیف دستی حاوی مدارک شناسایی اش از جمله کارت ملی و شناسنامه در محل کارش واقع در خیابان 15 خرداد توسط شخص یا اشخاصی سرقت شده و از آن پس تاکنون بارها از سوی مراجع مختلف قضایی و به اتهام کلاهبرداری و صدور چک های بلامحل، تحت پیگرد قضایی قرار گرفته است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع جعل و کلاهبرداری و به دستور شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ناحیه 12 تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اظهارات شاکی پرونده:

شاکی پرونده پس از حضور در پایگاه هفتم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت:« در خردادماه، کیف مدارک اینجانب حاوی شناسنامه، کارت ملی و ... سرقت شد؛ بعد از مدتی و طی مراجعه به پلیس متوجه شدم که فرد یا افرادی به شیوه جعل مبلغ درج شده بر روی یک فقره چک و با سوء استفاده از مدارک شناسایی بنده اقدام به وصول این چک به مبلغ 15 میلیون تومان کرده اند در حالیکه بنا بر ادعای صاحب چک، مبلغ درج شده بر روی چک 150 هزار تومان بوده است؛ هنوز مدت زیادی از این موضوع نگذشته بود که متوجه شدم همان قصه تکراری و این بار در شعبه بانک خیابان پیروزی تکرار شده و پس از مدتی مجددا در شعبه بانکی این بار در شهر کاشان.»

 

تحقیقات پلیسی و شناسایی تصویر متهم پرونده:

با توجه به شیوه و شگرد استفاده شده در تغییر اصالت چک ها و افزایش مبالغ درج شده بر روی آنها، کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی با بررسی تصاویر دوربین های مداربسته بانک های محل وصول چک ها موفق به شناسایی فردی حدودا 45 الی 50 ساله ای شدند که با مراجعه به شعبات مختلف و سوء استفاده از هویت صاحب مدارک سرقتی، اقدام به وصول چک های متعلق به تعدادی از مشتریان بانک ها کرده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار این خبر اعلام کرد: با توجه به ادامه رسیدگی به این پرونده در پایگاه هفتم پلیس آگاهی و به جهت شناسایی و دستگیری متهم پرونده، دستور انتشار تصاویر به دست آمده از متهم پرونده از سوی مقام قضایی صادر شده است.

لذا از کلیه شهروندان که موفق به شناسایی تصویر این شخص شده و اطلاعاتی در خصوص هویت واقعی، محل سکونت یا محل های تردد این شخص دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس 21864793 در اختیار کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها