امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۸:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146660
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 50
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد عبده‌زاده در مراسم معرفی از 12 محصول دارویی جدید در حوزه MS، سرطان، ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد عبده‌زاده در مراسم معرفی از 12 محصول دارویی جدید در حوزه MS، سرطان، دیابت و قلب و عروق گفت: رسالت ما همسو با سیاست دولت و طرح تحول سلامت است همچنین تولید داروهای نوآورانه و همسو با نیاز بیماران از دیگر اهداف ما است و چشم‌انداز ما تولید داروهایی با کیفیت است.

وی افزود: عمده تلاش ما رفع نیاز بیماران خاص است تا پرداخت از جیب بالایی نداشته باشند به طوری که داروهای بیماران خاص که در سال 93 تولید شده 240 میلیون دلار صرفه‌جویی ارزی کرده است.

عبده‌زاده ادامه داد: سال آینده با تولید داروهای خوراکی در حوزه سرطان و MS میزان صرفه‌جویی ارزی به بیش از 400 میلیون دلار خواهد رسید.

مدیرعامل شرکت دارویی اسوه گفت: از میان داروهای بیماران خاص که اکنون بیماران برای آن پرداختی ندارند داروی خوراکی MS است.

وی ادامه داد: شرکت داروسازی اسوه با شرکت‌های دانش‌بنیان و پارک‌های علم و فناوری فعالیت و همکاری چندجانبه دارد و داروی جدید MS که سال آینده به بازار عرضه می‌شود ماهانه در دنیا 400 دلار هزینه دارد در صورتی که در سال آینده با 10 درصد قیمت برند اصلی وارد بازار می‌شود.

مدیرعامل شرکت دارویی اسوه ادامه داد: صنعت دارویی نیاز به بازسازی و سرمایه‌گذاری دارد و در سیستم قیمت‌گذاری باید سرمایه‌گذاری شود همچنین در زمینه صادرات دارو نیاز به تسهیل و بازنگری داریم، حمایت معنوی از تولید داخل و ورود به فهرست بیمه‌ای از دیگر موضوعات مهم است و امیدواریم سال آینده شاهد حضور شرکت‌های بیشتری برای تولید داروهای جدید باشیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها