امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۹:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146663
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حاجتی برون رئیس اداره اوقاف و امور خیریه

به گزارش گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حاجتی برون رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سرایان از ثبت یک وقف جدید به ارزش 300 میلیون ریال در سرایان خبر داد و گفت: این موقوفه در روستای بسطاق قرار دارد.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سرایان این وقف را شامل یک ساعت آب و 2500 متر مربع زمین کشاورزی با نیت روضه خوانی ، هزینه‌های هیأت  مسجد جامع و کمک به مدارس روستای بسطاق توسط واقف خیراندیش غلامحسین جهانی به نیابت از فرزند خود مرحوم محمد جهانی بیان کرد.

وی با اشاره به اینکه امروز جامعه نیازمند ثبت وقف‌های جدید است، عنوان کرد: واقفان خیراندیش باید در ایجاد وقف‌های جدید متناسب با نیازهای روز جامعه توجه کرده و مسائل روز جامعه را در ایجاد وقف های جدید در نظر بگیرند.

فرهنگی بازنشسته مغازه خود را در تربت حیدریه وقف ایتام کرد
همچنین همزمان با ایام الله دهه فجر، واقف نیک اندیش که بازنشسته آموزش و پرورش بود و خواست نامی از وی ذکر نشود، یک باب مغازه تجاری خود در شهرستان تربت حیدریه را وقف ایتام کرد.

براساس این گزارش، ارزش وقف مذکور چهارصد میلیون ریال برآورد شده است که با نیت صرف هزینه‌های ایتام تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) وقف شده است.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار