امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۲:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146664
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش فارس،  عزیز عیسی پور  با اعلام این خبر افزود: بیماران دیگری که کمیسیون پزشکی شرکت شهر سالم تایید کند نیز شامل این گروه خواهند ...

به گزارش فارس،  عزیز عیسی پور  با اعلام این خبر افزود: بیماران دیگری که کمیسیون پزشکی شرکت شهر سالم تایید کند نیز شامل این گروه خواهند شد.
عیسی پور تصریح کرد: با تدابیر شهردار تهران و دستور معاونت توسعه منابع انسانی آن دسته از بیمارانی که دارای دفترچه شهرداری هستند کلیه هزینه های آنان رایگان محسوب می شود.

وی با بیان اینکه سن بیماران خاص تحت پوشش شهرداری تهران از 6 تا 87 سال است ، گفت:  آن دسته از پرسنلی که مشمول تامین اجتماعی می شوند هم مبلغ قابل ملاحظه ای از هزینه های درمان آنان به عهده شهرداری تهران است .

عیسی پور اظهار داشت : هر ماه به طور متوسط به چند بیمار خاص سر می زنیم و از نزدیک به بررسی و حل مشکلات این عزیزان اقدام می کنیم.میانگین سنی بیماران خاص در شهرداری تهران 49 سال است و بیشترین بیماری سرطان است و کم ترین بیماری هموفیلی است.

مدیر کل رفاه، تعاون و خدمات اجتماعی با بیان اینکه از این تعداد 427 نفر زن و 393 نفر مرد هستند ، تصریح کرد: تعداد بیماران خاص شهرداری تهران در سال 92 ، 747 نفر بوده که این تعداد در سال جاری به 820 نفر رسیده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها