امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۲۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146691
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، نمایشگاه بین‌المللی کتاب دهلی امروز در حالی درهایش را به روی عموم مردم  گشود، که در این دوره ناشرانی ...

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات فارس، نمایشگاه بین‌المللی کتاب دهلی امروز در حالی درهایش را به روی عموم مردم  گشود، که در این دوره ناشرانی از 30 کشور جهان از جمله استرالیا، چین، ژاپن، مالزی، ایران، نپال، آمریکا، ترکیه، اسپانیا، سودان، کوبا، فرانسه، مصر و ... شرکت کرده‌اند.

ناشران خارجی آثار خود را در 26 غرفه و ناشران هندی آثارشان را در هزار غرفه عرضه خواهند کرد. میهمان ویژه نمایشگاه امسال کشور سنگاپور و نویسندگانی از این کشور است. موضوع این نمایشگاه نیز نویسندگان ایالت‌های شمالی و شرقی و همچنین سبک نوشتاری آنهاست.

همچنین امسال کشور مورد توجه برگزارکنندگان جشنواره دهلی کشور «کره جنوبی» خواهد بود.

بنا بر این گزارش، «هوشنگ مرادی کرمانی»، نویسنده کودک و نوجوان کشورمان، در نمایشگاه امسال دهلی حضور می‌یابد البته هنوز ویزای این نویسنده صادر نشده است.

انتشارات «شمع و مه»، ناشر کتاب «خمره» نوشته این نویسنده که چندی پیش در نمایشگاه کتاب فرانکفورت رونمایی شد، نیز در این نمایشگاه حضور دارد.

برگزاری دو نشست داستان‌خوانی  کتاب «خمره» و نشست بررسی ادبیات ایران در دانشگاه دهلی از جمله برنامه‌های ایران در نمایشگاه امسال دهلی است.

انتشارات «شمع و مه» ترجمه کتاب «مربای شیرین» اثر «هوشنگ مرادی کرمانی» به زبان انگلیسی را نیز در دست انجام دارد و قرار است در نمایشگاه فرانکفورت 2015 از آن رونمایی کند،‌ ماکت این کتاب را در نمایشگاه دهلی نو عرضه خواهد کرد.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها