امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۴:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146701
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
مجید غلامی جلیسه، مدیرعامل موسسه خانه کتاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون تغییرات در هیات مدیره ...

مجید غلامی جلیسه، مدیرعامل موسسه خانه کتاب در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون تغییرات در هیات مدیره خانه کتاب اظهار داشت: هفته آینده با حضور هیات امنا، اعضای هیات مدیره خانه کتاب مشخص می‌شوند. (اعضای هیات امنا عبارتند از: عباس صالحی( معاون فرهنگی)، محمدعلی مهدوی راد، محمد تقی سبحانی، مهدی فیروزان، علی اکبر اشعری، علی شجاعی صائین، نجفعلی میرزایی و محمدرضا وصفی.)

وی در پاسخ به این سوال که «محمدمهدی انصاری» سردبیر سابق خانه کتاب شکایتی از فسخ قرارداد همکاری به وزارت کار داشته و ظاهرا خانه کتاب موظف به پرداخت 30 میلیون تومان خسارت شده است، توضیح داد: آقای انصاری از فسخ قرارداد در زمان مدیریت شجاعی صائین در خانه کتاب گلایه داشته و شکایتی انجام داده بود، اما پرداخت خسارت بر اساس آن شکایت به دوره فعالیت ما برخورد کرد، از این رو برای اینکه به شکل غیر حرفه‌ای قراردادی ثبت شده بود ما وظیفه پرداخت غرامت را داشتیم که پرداخت انجام شد.

جلیسه در پاسخ به این سوال که این مبلغ 30 میلیون تومان است، افزود: مبلغ پرداخت شده این میزان نیست و کمتر است.

مدیر عامل خانه کتاب درباره اینکه گفته می‌شود بر اساس این شکایت یکی از حساب‌های خانه کتاب مسدود شده است هم بیان کرد: این خبر صحیح نیست.

ناگفته نماند، انصاری با فشار سید عباس صالحی معاون فرهنگی وزیر ارشاد برکنار شده بود.

در پایان این خبر اضافه می‌شود با برکناری میرزایی و رفتن وصفی به وین احتمالا ترکیب هیات امنا هم تغییر خواهد کرد و افراد دیگری به این جمع افزوده می شوند. نصب و عزل هیات امنا بر عهده معاون فرهنگی است و حدودا احکام سه ساله است. هیات مدیره هم 5 نفر هستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها