امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146702
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
«فریده دریامج» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره حضورش در سریال «گذر از ...

«فریده دریامج» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; درباره حضورش در سریال «گذر از رنج‌ها» گفت: در سریال «گذر از رنج‌ها» نقش ربابه (آشپز خانه خان) را بازی کردم. ربابه به این دلیل که خودش هم مادر است، مشکلات دنیا را به خوبی حس می‌کند و ارتباط تنگاتنگی نیز با او دارد.

وی ادامه داد: دنیا مادر ندارد و بیشتر به این خاطرمحبت خاصی بین این دو برقرار می‌شود تا جایی که در زندگی شخصی دنیا کمک‌های بسیاری به او می‌کند.

این بازیگر درباره فضای این سریال ادامه داد: شاید خیلی‌ها بگویند فضای این سریال کمی شبیه سریال «پس از باران» است، درست است اما بیشترین دلیل این موضوع برمی گردد به اینکه دوربین این دو اثر در خطه شمال کشور قرار گرفته است و سبزی و طراوت را به تصویر می‌کشد، اما در کل قصه‌های این دو اثر با یکدیگر متفاوت است.

بازیگر سریال «کارآگاهان» افزود: فریدون حسن پور برای کارگردانی این سریال نماهای بسیار زیبایی را از شمال کشور در دوربین خود جای داده‌اند که هر کارگردانی این جسارت را به خرج نمی‌دهد که حتی از فضای تهران دور شود و در چنین مکان‌هایی سریال خود را روایت کند و این موضوع بسیار قابل تحسین است.

وی ادامه داد:  در حال حاضر به دلایل مختلفی چون: دوری راه و هزینه های تولید، این دست سریال‌ها را در قالب تلویزیون کمتر می‌بینیم. در صورتیکه به دلیل کمبود این فضاها در تصاویر سریال‌ها، مخاطب به شدت با آنها ارتباط خوبی برقرار می کند و به راحتی سازندگان می‌توانند با توجه به این نکات به تعداد مخاطبان سریال های خود اضافه کنند.

دریامج درباره استفاده از لهجه شمالی نیز گفت: اصالتا شمالی هستم و به خاطر لهجه مشکلی نداشتم و از طرفی هم به سایر بازیگران که با این لهجه آشنایی نداشتند کمک می‌کردم. البته ناگفته نماند که خود آقای حسن پورهم اصالتا شمالی هستند و به بازیگران کمک بسیاری می‌کردند. 

وی افزود:همکاری با حسن پور از تجربه‌های خوب من در این حوزه بود و من قصه و کارگردانی ایشان را دوست داشتم. گذر از رنج ها قصه جذابی داشت و باید بگویم من و ایشان به خوبی زبان یکدیگر را متوجه می‌شدیم و همین باعث شده بود تا به خوبی همکاری شیرینی داشته باشیم.

بازیگر سریال «خانه اجاره‌ای» درباره نقش های پیشنهادی به خانم های بازیگر ما در حوزه تلویزیون گفت: بله قبول دارم چراکه ما خانم ها را بیشتر در حال خانه داری می‌بینیم و نقش‌های محوری را که برای یک خانم جای کار داشته باشد را کمتر می بینیم و نمی دانم چرا نویسنده‌های ما نقش‌های خوبی را برای خانم‌ها نمی‌نویسند و سعی نمی‌کنند در نقش های خانم‌های بازیگر تغییراتی بدهند.  

هم چنین او از فعالیت های در حال حاضرش گفت:در حال حاضر قراردادی با کوروش مرشد سلوک برای یک فیلم سینمایی به نام «سینمای زیگ فریدو» دارم و نقش مادربزرگی بازی می‌کنم که با نوه خود ارتباط نزدیکی دارد و ...

وی افزود: در جشنواره امسال فیلم «ناهید» به کارگردانی آیدا پناهنده را بازی کرده بودم که صاحب خانه ناهید بودم. متاسفانه به این دلیل که درگیر کار بودم نتوانستم در اکران جشنواره این فیلم را ببینم.  

دریامج در پایان اضافه کرد:چندی پیش مشغول بازی در سریال «شهر من شیراز» به کارگردانی محمد بنایی بودم که بخشی از آن در تهران و بخشی در شیراز ضبط شده است و قرار بر این است تا در ایام نوروز پخش شود. در این سریال نقش مادر روشنک عجمیان را دارم که آلزایمر دارد و به نظرم نقش جذابی است.   

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها