امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۶:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 146703
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد جواد حاجی سلطانی، معاون بازرگانی انتشارات سروش با اعلام خبر حضور انتشارات سروش در نمایشگاه ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد جواد حاجی سلطانی، معاون بازرگانی انتشارات سروش با اعلام خبر حضور انتشارات سروش در نمایشگاه سیستان و بلوچستان با 250 عنوان کتاب برگزیده، گفت: نمایشگاه بزرگ کتاب سیستان و بلوچستان با حضور بیش از 350 ناشر از استان‌های مختلف کشور، 40 ناشر از سیستان و بلوچستان و 20 ناشر بین المللی آغاز به کار کرده که این انتشارات نیز براساس برنامه ریزی انجام شده، حضوری فعال در آن دارد.

وی ادامه داد: این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان سیستان و بلوچستان برگزار است و بیش از 45 هزار عنوان کتاب در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

حاجی سلطانی تاکید کرد: در سال جاری براساس برنامه ریزی انجام شده در همه نمایشگاه های استانی کتاب حضوری فعال و پویا داشت و براساس ظرفیت و پذیرش هر نمایشگاه با تعداد عناوین کتاب مناسب شرکت کرد.

معاون بازرگانی انتشارات سروش درپایان گفت: انتشارات سروش طی دو سال اخیر تعداد عناوین چاپ اول زیادی داشته و کتاب‌های فاخر و ارزشمندی را منتشر کرده است و همچنین کتاب‌های پر فروش گذشته نیز تجدید چاپ شده‌اند که مورد استقبال علاقه‌مندان قرار گرفته است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها